Udostępnianie połączenia z Wordpress
#1

Przez większość czasu , może chcę podzielić krótkim 1 lub 2 linie osobisty komentarz po przeczytaniu artykułu, strony internetowej, referatu lub raport. Komentarze mogą być dłuższe niż to, co pozwala na Twitterze ( max 140 znaków ? )   Rzadziej , mogę iść do pisania dłuższych postów jak pełnej długości artykułu od 200 do 500 słów podsumowujących informacji lub osobistej analizy.   Jest to idealny przypadek użycia dla Wordpress ? Albo powinno się używać Facebooku zamiast tego?   Nigdy używać Wordpress znacznie wcześniej. Nie wiesz, jak dobrze jest urządzeniem przeznaczonym do współdzielenia łącza.   jakieś pomysły? Komentarze są mile widziane.
Reply
#2

ykgoh napisał: Przez większość czasu, może chcę podzielić krótkim 1 lub 2 linie osobisty komentarz po przeczytaniu artykułu, strony internetowej, referatu lub raport. Komentarze mogą być dłuższe niż to, co pozwala na Twitterze (max 140 znaków?) Rzadziej, mogę iść do pisania dłuższych postów jak pełnej długości artykułu od 200 do 500 słów podsumowujących informacji lub osobistej analizy. Jest to idealny przypadek użycia dla Wordpress? Albo powinno się używać Facebooku zamiast tego? Nigdy używać Wordpress znacznie wcześniej. Nie wiesz, jak dobrze jest urządzeniem przeznaczonym do współdzielenia łącza. jakieś pomysły? Komentarze są mile widziane. Wordpress jest w tym przypadku tylko hosting treści, wciąż aleja, w jaki sposób udostępniać treści świadomości. Można pisać na swoim blogu, a następnie udostępniać łącza za pośrednictwem sieci społecznościowych. Napisz fragment zawartości i integracja z Facebook i Twitter, dzięki czemu podczas publikowania treści, to opublikuje streszczenie z linkiem do sieci społecznościowych. Oto jeden taki plugin automatycznego publikowania na Facebook https://wordpress.org/plugins/facebook-auto-publish/
Reply
#3

ykgoh napisał: Przez większość czasu, może chcę podzielić krótkim 1 lub 2 linie osobisty komentarz po przeczytaniu artykułu, strony internetowej, referatu lub raport. Komentarze mogą być dłuższe niż to, co pozwala na Twitterze (max 140 znaków?) Rzadziej, mogę iść do pisania dłuższych postów jak pełnej długości artykułu od 200 do 500 słów podsumowujących informacji lub osobistej analizy. Jest to idealny przypadek użycia dla Wordpress? Albo powinno się używać Facebooku zamiast tego? Nigdy używać Wordpress znacznie wcześniej. Nie wiesz, jak dobrze jest urządzeniem przeznaczonym do współdzielenia łącza. jakieś pomysły? Komentarze są mile widziane. Jeśli jesteś po prostu stara się wyrazić swoje komentarze raz na jakiś czas, a następnie strony FB jest w porządku, myślę tylko o dzielenie treść postu w szczególności. Ale jeśli szukasz mieć kompilację wszystkich opinii w internecie, posiadające platformę CMS oparte (jak WordPress) zrobi ci również dobry. Ale jeśli nie jesteś zamierzający przejść poważny, to proponuję wybrać się na bezpłatnej wersji WordPressa, nie idź do samodzielnego hostingu. To zależy od twoich planach na przyszłość naprawdę. Jakie są Twoje plany?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)