ktoś kupił komponentów komputerowych z Taobao wcześniej?
#1

Im myślenia robić to ... Te smary prawie nigdy nie w ciągu okresu gwarancyjnego ( SSD , pamięci RAM , PSU , GFX , CPU) ...   i Mobo tylko czasami ...   Oszczędności są o około 20% niż kupowanie lokalnie ... ( w porównaniu z najtańszym sklepie znasz) każda z Was mają tak wcześniej?
Reply
#2

serverxeon napisał: Im myślenia robić to ... Te smary prawie nigdy nie w ciągu okresu gwarancyjnego ( SSD , pamięci RAM , PSU , GFX , CPU) ... i Mobo tylko czasami ... Oszczędności są o około 20% niż kupowanie lokalnie ... ( w porównaniu z najtańszym sklepie znasz) każda z Was mają tak wcześniej? .. Próbowałem zakupem klawiatur cherry n klawiatur IBM, wszystkie spoilted . nie ma sensu ryzykować to jak to pójdzie na śmietnik . Próbowałem z barana , a także n Ram spoilted moją deskę .
Reply
#3

Zazwyczaj kupić części do naprawy. Tak, to jest tanie jak barszcz ! moje doświadczenie jest , jeśli muszę kupić 2 sztuki , i kupić 4, a jeden z nich będzie zepsute , po upływie 6 miesięcy , 2 piece będą zepsute . tak, to musi mieć mentalności "ubezpieczenia od zakupu "
Reply
#4

gld998 napisał: .. Próbowałem zakupem klawiatur cherry n klawiatur IBM, wszystkie spoilted . nie ma sensu ryzykować to jak to pójdzie na śmietnik . Próbowałem z barana , a także n Ram spoilted moją deskę . Nigdy przeczytać komentarze przed zakupem lub po prostu zobaczyć tanio walnięcie Liao ???
Reply
#5

ragnarok95 napisał: Nigdy przeczytać komentarze przed zakupem lub po prostu zobaczyć tanio walnięcie Liao ??? Wyciem pierwsza rozmowa później mah ...
Reply
#6

gld998 napisał: .. Próbowałem zakupem klawiatur cherry n klawiatur IBM, wszystkie spoilted . nie ma sensu ryzykować to jak to pójdzie na śmietnik . Próbowałem z barana , a także n Ram spoilted moją deskę . To przydatne informacje . Szukałem w niektórych składników wcześniej, ale teraz da im miss .
Reply
#7

Kupiłem sporo rzeczy stamtąd wcześniej. Płyta , sprawy, wentylatory, pasty termicznej , karta dźwiękowa
Reply
#8

Koenig168 napisał: To przydatne informacje . Szukałem w niektórych składników wcześniej, ale teraz da im miss . Właściwie jeśli czytasz więcej takich witryn z qoo10 , Amazon , Newegg etc , widać ten sam wzór też.
Reply
#9

ragnarok95 napisał: Właściwie jeśli czytasz więcej takich witryn z qoo10 , Amazon , Newegg etc , widać ten sam wzór też. Wygląda na to, będę trzymać się SLS , Amazon i VR- strefy. Edit : a Lazada gdy istnieją dobre kody .
Reply
#10

Lazada jest zbyt dobry z rabatami ! I tak, i nadal trzymać się SLS gdy oszczędności nie jest dużo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)