jest bizgram.com.sg wiarygodne?
#1

Hey guys ~ Zamierzam zbudować wysokiej klasy PC w grudniu i natknąłem tej stronie bizgram.com.sg . Czy ten sklep wiarygodne? I google ALR ale dużo ppl narzekają sklepie na placu sim Lim . Czy sklep internetowy bardziej wiarygodne ? Cokolwiek by wziąć pod uwagę, jak czas dostawy itp? Dziękuję!   Edit : jeśli nie są wiarygodne następnie dostał żadnej innej stronie internetowej (jak Newegg liddat ) w Singapurze mogę kupić od ? I leniwe iść SLS haha. http://sgpcmart.com Leh ? Również oczywiście sklep musi mieć ogromny wybór części ...   Edit 2 : tylko słyszał o http://ministryofpc.com a ich strona wygląda cholernie op. jakieś pomysły?
Reply
#2

W żadnym celu uprzywilejowania / zalecenia : Fortran tamjinhang MyNextCom Lazada eplanetworld VideoPro zbieżna Webstore Ban Leong eStore Corbell eShop jakość obsługi sklepu SLS wszystko o tym , jak LAH . Wat u spodziewać? Dun oczekują standardu Amazon .
Reply
#3

Budżet ? Jeśli leniwe przejdź SLS można rozważyć pm Fortran lub przejdź mynextcom uzyskać ur platformę
Reply
#4

Nadal uważam, że jest to bardziej ważne, aby zrobić swoją pracę domową ... dla mnie osobiście czuję, że jest leniwy nie opłaca haha
Reply
#5

Więc pytanie myślę, że trzeba zadać sobie pytanie, ile wiesz o częściach komputera w pierwszej kolejności. Jakie są najnowsze modele ? Która marka jest najlepiej zainwestowana złotówka ? Jak produkty poruszać ? Jak ID sztuczek marketingowych ? Wiesz, że nad wami nie będzie się oszukać tak łatwo. W każdym razie, jeśli nie chce zejść SLS , dostać Fortran zbudować ci jedno . nie będą tańsze , ale wykonanie jest tam.
Reply
#6

Humster napisał: Więc pytanie myślę, że trzeba zadać sobie pytanie, ile wiesz o częściach komputera w pierwszej kolejności. Jakie są najnowsze modele ? Która marka jest najlepiej zainwestowana złotówka ? Jak produkty poruszać ? Jak ID sztuczek marketingowych ? Wiesz, że nad wami nie będzie się oszukać tak łatwo. W każdym razie, jeśli nie chce zejść SLS , dostać Fortran zbudować ci jedno . nie będą tańsze , ale wykonanie jest tam. Och ja na pewno zrobić mnóstwo badań lol , jestem leniwy, aby zejść do otrzymania niektórych elementów siebie. Chciałbym również DIY a ja już doczekać się tego od wieków temu lol. Chcę tylko części dostarczonych do mojego progu tak szybko , tanio i niezawodnie jak to możliwe, lol. BTW myślę pójdę z moim następnym com ponieważ strona wygląda niezawodne i wiele osób twierdzi, że są przyjazne . Dzięki chłopaki
Reply
#7

MarioFan1998 napisał: Och ja na pewno zrobić mnóstwo badań lol , jestem leniwy, aby zejść do otrzymania niektórych elementów siebie. Chciałbym również DIY a ja już doczekać się tego od wieków temu lol. Chcę tylko części dostarczonych do mojego progu tak szybko , tanio i niezawodnie jak to możliwe, lol. BTW myślę pójdę z moim następnym com ponieważ strona wygląda niezawodne i wiele osób twierdzi, że są przyjazne . Dzięki chłopaki Należy pamiętać, że MNC to pokazują one-man . Tak więc spodziewać się opóźnień po jego stronie. Ponadto, jeśli u wan tanie, jedynym sposobem jest poprzez Tradepac .
Reply
#8

Jeśli u naprawdę wan kupić pls internetowych porównać e aktualny cennik i ceny online. Zazwyczaj ceny online są nieaktualne. Pls zadzwoń i CHK Grafika bo później Nie Zapytaj u zmieni tu i Thr . MOPC zamknięty. Sklep E zewnątrz umieścić zawiadomienie do wynajęcia
Reply
#9

Fortran prace przystanek 3weeks tytułu emisji rodziny.
Reply
#10

Polecane Fortran za dobrą obsługę . Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z nim.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)