[Dyskusja ] Singtel Brak połączenia z Internetem w MRT metra
#1

cześć   Chcę podnieść tę kwestię i sprawdzić ze społeczeństwem , jeśli ktoś ma również ten sam problem ? I okazało się, że gdy jestem w metrze wzdłuż linii EW ( w szczególności przystanków między Outram parku Bugis ) , internet mojego spadku telefonu , prawie na null , mimo , że mój telefon Pokaż H + / 4G od strony sygnału. Zostało to dzieje się przez prawie 3 miesiące.   Niektóre z objawów , że wiem, że mój telefon nie wysyła danych są następujące:   Mój stan Spotify , że nie ma połączenia internetowe.   Nagle mój WhatsApp nie wysyłać wiadomości.   Moja przeglądarka chrome nie załadować stronę .   ( najważniejsze) My Network Monitor pokaż 0kps zarówno dla upload i download .     Każdy przeżywa to problemy też? Albo ktoś ma jakieś rozwiązanie tego ?       Telefon: N7105 ( Samsung Galaxy Note 2 4G) Mobile Subscriber : Singtel
Reply
#2

co komórkowy używasz ??
Reply
#3

Roztwór jest tylko zmienić GSM (2 g ) SingTel zamierza poszerzyć 4G w tunelu. więc nie tak szybko. raz 4G jest w tunelu , 3G wont być tak zatłoczone już. z wat wiem , część północno- wschodniej linii Circle Line n już hav sieć 4G .
Reply
#4

Laghmani Złoto napisał: co komórkowy używasz ?? Samsung Galaxy Uwaga 2 wersję 4G .
Reply
#5

boyshawn napisał: Samsung Galaxy Uwaga 2 wersję 4G . Im przy użyciu tego samego telefonu , jak ty i nie napotkać taki problem jak wspomniano podczas podróży między tymi stacjami (jestem sub ST , jak również)
Reply
#6

chunlianghere napisał: Roztwór jest tylko zmienić GSM (2 g ) SingTel zamierza poszerzyć 4G w tunelu. więc nie tak szybko. raz 4G jest w tunelu , 3G wont być tak zatłoczone już. z wat wiem , część północno- wschodniej linii Circle Line n już hav sieć 4G . Czy oznacza to, że problem jest z zatłoczenia sieci 3G przez Singtel ? Ponieważ problemy nie jest za każdym razem , ale połowę czasu , które sprawiają rzeczą frustrujące , jak ja straming wideo YouTube ( który w tym przypadku wykluczyć, że przepustowość YouTube nie jest wystarczająco ) i 2G z pewnością nie wystarczy, aby strumień wideo .
Reply
#7

boyshawn napisał: Czy oznacza to, że problem jest z zatłoczenia sieci 3G przez Singtel ? Ponieważ problemy nie jest za każdym razem , ale połowę czasu , które sprawiają rzeczą frustrujące , jak ja straming wideo YouTube ( który w tym przypadku wykluczyć, że przepustowość YouTube nie jest wystarczająco ) i 2G z pewnością nie wystarczy, aby strumień wideo . jak większość użytkowników domyślnie jest 3G. a ilość pasma / anteny podane nie wystarcza do zaspokojenia pełny ładunek dojeżdżających w pociągu . nawiasem mówiąc, n przepustowość antena jest podzielane przez m1 n Starhub też. jeśli u r szczęście można strumieniowo youtube, nic innego w ogóle , mimo że sygnał jest pełny bar . ale dowcip 2g , przynajmniej u stil może odbierać n wysyłać WhatsApp . Więc teraz wil unikać za wszelką cenę do podróży w pociągu , albo nie surfowania w internecie pod ziemią, ale podróżować autobusem jak najwięcej . co najmniej na powierzchni ziemi , jest szybsza sieci 4G.
Reply
#8

boyshawn napisał: Każdy przeżywa to problemy też? Albo ktoś ma jakieś rozwiązanie tego ? Jesteś na pewno nie sam, to było tak dla mojego przypadku w ciągu ostatnich 2 lat ++
Reply
#9

andyqkw napisał: Jesteś na pewno nie sam, to było tak dla mojego przypadku w ciągu ostatnich 2 lat ++ Zadzwoń 1688 do reklamacji , skarg więcej ludzi będzie się go poprawić.
Reply
#10

Problem nie polega na sile sygnału. Wszyscy się pełne barów singal 3G w tunelach. To, co operatorzy telekomunikacyjni brak w to pasmo. Istniejąca infrastruktura została zbudowana wiele lat temu i nie mogą sprostać wymaganiom zarówno liczby użytkowników i ilości danych (z filmów z YouTube i takie) potrzebna dzisiaj. Nie można uzyskać wszelkie połączenia pomimo pełną siłę sygnału, bo nie tylko nie większa pojemność w sieci, aby służyć Ci (wyobrazić starą szkołę 512MB DSL modem podłączony do routera bezprzewodowego z 5000 użytkowników naraz, wszystko spodziewając się strumieniowo filmy i pobrać zdjęcia - pojawi się obraz: to nie tylko możliwe). Nie ma sensu narzekać. W operatorzy telekomunikacyjni zdają sobie sprawę z tego problemu, ale nie może zrobić wiele na ten temat, ponieważ istnieje tylko kilka godzin w środku nocy, gdzie mogą zrobić modernizację. I mają dzielić czas z utrzymaniem toru, który jest również Podniesienie tych dni. LTA ogłosił właśnie próbę Wireless @ SG w niektórych dużych stacjach. To będzie pomóc rozwiązania tej sytuacji trochę teraz. Tylko nie oczekuj wifi wzdłuż całej trasy podziemnej, ponieważ to oznacza konieczności instalowania nowych anten wzdłuż tunelu, który prowadzi nas z powrotem do tego samego problemu braku dostępu do tuneli, podczas gdy pociągi są uruchomione.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)