Polecane routera D-Link
#1

Witam wszystkich, mój ruter już ponad 8 lat temu. Który Router D-Link sieciowy jest dobry? Aktualny plan jest Maxonline Premium , 50Mbps prędkość pobierania .
Reply
#2

jeśli u chcą najtańsze AC 1750 podwójny zespół, można uzyskać 865L drugą ręką w carousell za około 30 $ Średni https://carousell.com/search/products?query=865L
Reply
#3

Myślę, że cena nie jest dużo obaw , ale stosunkowo wymaga routera , który jest w stanie na tyle , aby wspierać 50Mbps (tak długo, jak nie jest pod wykorzystują )
Reply
#4

Ten 865L będzie więcej niż wystarczająco, aby obsługiwać 50Mbps
Reply
#5

wow, model jest tak dawno temu. Nie sądzę , że sprzedają w ciągu ostatniego pokazać. Jestem przygotowanie kupować na Comex
Reply
#6

wiele pple r sprzedażą Starhub bezpłatny DIR- 868l na carousell . u można uzyskać zupełnie nowe stamtąd ard 100 $
Reply
#7

Czy 868L wspiera 200Mbps od M1 ? Mam starą DIR- 615 z Starhub ... Czy to na podstawie wielkości ?
Reply
#8

HUGO15481 napisał: Czy 868L wspiera 200Mbps od M1 ? Mam starą DIR- 615 z Starhub ... Czy to na podstawie wielkości ? 868L powinien współpracować z 200Mbps M1 . DIR- 615 była dobra w swoim czasie , ale teraz jest stary i nie będzie w stanie w pełni wykorzystać prędkości zapłacił. Wysłane z Golgoty wykorzystaniem GAGT
Reply
#9

Kiedy umowa powodu ? Dostaniesz darmowy routera z Starhub jeśli recontract z nimi.
Reply
#10

es0teric napisał: Witam wszystkich, mój ruter już ponad 8 lat temu. Który Router D-Link sieciowy jest dobry? Aktualny plan jest Maxonline Premium , 50Mbps prędkość pobierania . Myślę, że można uzyskać najlepsze z niego podczas podpisywania umowy z SH . Powinny one mieć QC produktów D-Link , zanim przyjmą je jako sprzedawca ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)