Komputer uruchomi się ponownie , kiedy rozpocząć stress test / GPU gry
#1

Cześć chłopaki,   Ostatnio mój komputer został restartowania - off i on - sam ilekroć uruchomić grę lub zrobić test warunków skrajnych na moim GPU. Najpierw myślałem, że to był PSU Wydanie ale facet RMA powiedział, że to normalne. Potem przeniósł się na GPU , udał się do naprawy więc używam GPU mojego przyjaciela teraz, ale nadal jest upaść. Mam już przeszły test pamięci RAM , stress test CPU , ponownie zainstalowane sterowniki - wszystkie moje i okna - i potwierdził , że to nie był mój HDD podejmowania problemu.   Czy to znaczy , że moja płyta jest problem?   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Powinien być mobo . Można przetestować wszystkie inne hardwares na innym com , który jest inny niż mobo ? Następnie , po upływie którego można wymyślić bardziej prawidłowego wniosku. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#3

den mają u próbowali GPU w HSE swojego przyjaciela i nie załamać ? a następnie co ten gpu u użyciu GPU i twój przyjaciel ? dobrze, jeśli naprawdę matka pokładzie będzie szczeliny gpu , że występują problemy .
Reply
#4

singupingu napisał: Powinien być mobo . Można przetestować wszystkie inne hardwares na innym com , który jest inny niż mobo ? Następnie , po upływie którego można wymyślić bardziej prawidłowego wniosku. Ja testowałem wszystkie części za wyjątkiem kabli i mobo na innym komputerze już . Chyba po prostu czekamy na uzyskanie nowego wtedy? Następnie można polecić mi dostać Haswell lub Skylake mobo ? Ponieważ myślę zapisywania moich RAM DDR3
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: den mają u próbowali GPU w HSE swojego przyjaciela i nie załamać ? a następnie co ten gpu u użyciu GPU i twój przyjaciel ? dobrze, jeśli naprawdę matka pokładzie będzie szczeliny gpu , że występują problemy . Podał mi jeden z jego rx480 , podczas gdy mój stary był gtx770 , tak że 480 prace
Reply
#6

Chrono5h1ft napisał: Podał mi jeden z jego rx480 , podczas gdy mój stary był gtx770 , tak że 480 prace jeśli tak jest, to nie powinno to być Twój gpu , że umiera ? Since U powiedzieć rx480 działa.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: jeśli tak jest, to nie powinno to być Twój gpu , że umiera ? Since U powiedzieć rx480 działa. To działa na com mojego przyjaciela , ale kiedy przyniósł GPU na kopalni nie robi
Reply
#8

Chrono5h1ft napisał: To działa na com mojego przyjaciela , ale kiedy przyniósł GPU na kopalni nie robi ah , ale nie u zrobić odinstalować i zainstalować sterownik nvidia amd sterownik? stosując DDU , aby upewnić się , że całkowite usunięcie sterownika nvidia ? i tak ma swoją mobo ma innego gniazda GPU u, aby przetestować?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: ah , ale nie u zrobić odinstalować i zainstalować sterownik nvidia amd sterownik? stosując DDU , aby upewnić się , że całkowite usunięcie sterownika nvidia ? i tak ma swoją mobo ma innego gniazda GPU u, aby przetestować? Tak , nawet po sformatowaniu SDD i zainstalowane nowe okna . Testowane drugi otwór , ten sam problem.
Reply
#10

Chrono5h1ft napisał: Tak , nawet po sformatowaniu SDD i zainstalowane nowe okna . Testowane drugi otwór , ten sam problem. Chyba może to być płyta wtedy. W każdym razie , jeśli nadal mają gwarancję następnie przejść do RMA ba . kupić nowe, nadal uważam, że u należy zaczekać do późniejszego końca miesiąca, czy może poczekać do nowego kabylake den zdecydować, co kupić .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)