D -Link 4 nogami Range Extender
#1

Każdy wie, kiedy ten produkt zbliża się do Singapuru ? Zobaczyłem go na drugiej stronie krajów, ale bez wiadomości na stronie internetowej SG jeszcze . Najwyraźniej jest to zakres AC2600 przedłużacz z 4 anten ...     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

AshSim napisał: Każdy wie, kiedy ten produkt zbliża się do Singapuru ? Zobaczyłem go na drugiej stronie krajów, ale bez wiadomości na stronie internetowej SG jeszcze . Najwyraźniej jest to zakres AC2600 przedłużacz z 4 anten ... Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz W ten weekend dotrze Challenger sklepu zgodnie z ich sprzedaży.
Reply
#5

TechVodoo napisał: W ten weekend dotrze Challenger sklepu zgodnie z ich sprzedaży. Cześć, dzięki. Piła w JP na weekend. Ktoś chwycił 2 jednostki za jednym zamachem , gdy byłem tam ... nie jestem pewien , czy są jakieś opinie na ten temat , które przegapiłem ? Urządzenie jest dość duży ... wciąż myśli , czy powinienem dostać 1 do spróbować z mojego czerwonego pająka ...
Reply
#6

AshSim napisał: Cześć, dzięki. Piła w JP na weekend. Ktoś chwycił 2 jednostki za jednym zamachem , gdy byłem tam ... nie jestem pewien , czy są jakieś opinie na ten temat , które przegapiłem ? Urządzenie jest dość duży ... wciąż myśli , czy powinienem dostać 1 do spróbować z mojego czerwonego pająka ... Cena jest dość atrakcyjna na Comex , faktycznie. Rozmiar jest naprawdę ogromny, ale dość wrażeniem choć jego specyfikacji.
Reply
#7

Ile jest w sprzedaży challengera ???? Każdy testowany tego urządzenia?
Reply
#8

JuveZzZ napisał: Ile jest w sprzedaży challengera ???? Każdy testowany tego urządzenia? widziałem go w DLINK brouches jej 159
Reply
#9

H9w o normalnej cenie , może nie mieć czasu, aby przejść w dół
Reply
#10

JuveZzZ napisał: H9w o normalnej cenie , może nie mieć czasu, aby przejść w dół Ja wiem , że nie byłby bo do tej pory mój dom 1 Router wciąż może obejmować moja 3- pokojowe mieszkania . dun naprawdę trzeba coś takiego , ale nadal słaby w niektórych zakątkach końcowych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)