Każdy, kto korzysta StrongVPN lub innego dostawcy VPN ?
#1

Czy ktoś za pomocą dowolnego niezawodnego dostawcy VPN oglądać Hulu czy Netflix? Wszelkie zalecenia?   Jestem obecnie patrząc na StrongVPN, jednak nie jestem pewien, czy chciałbym wziąć zanurzyć i spędził 21 USD nie wiedząc, czego bym oczekiwał powodu złego doświadczenia miałem.   Zapisałam się na Urząd VPN (poza impulsem nie było zbyt wiele badań przeprowadzonych przez miesiąc), które kosztowało mnie 7+ USD i muszę powiedzieć, że nie jestem pod wrażeniem ich w ogóle. Surfowanie po sieci jest powolny, nie mówiąc już o wideo strumieniowe.   Próbowałem je i dokładnie ich danej odpowiedzi wysyłając było "restart poglądowy i routera. Kompletnie zszokowany, kiedy zobaczyłem ich odpowiedź. Wiadomość e-mail odpowiedź nawet nie zaczyna się od "Hi xxx". Nawet Singtel dać lepszą odpowiedź ale oba Urząd VPN i Singtel mają jedną wspólną cechę. Oba z nich nie rozwiązuje problemu mi na koniec dnia.   Odpowiedź na pewno pokazuje jakość usług Urzędu VPN daje. Nie, nie przeszkadza, aby wysłać e-mail odpowiedzieć tak wiem, że jest beznadziejna.   Po prostu patrząc na przyzwoite jednego do odpływu mnie na następne 5 miesięcy, aż mój kontrakt włókna z Stinktel końcach. Planuje nadzieję na celu ViewQwest (wydaje się, że mają dobre opinie), że jest ich jakość usług pozostać silny.
Reply
#2

Spróbuj witopia . Od 3,99 miesięcznie i dostali serwerów na całym świecie. Mam żadnych problemów z ich usług. Netflix , Hulu , BBC UK , wszystko działa dobrze
Reply
#3

spróbuj expressvpn lub ukryć moją dupę , patrz ok mA zarówno pochodzi z określonej liczby dni zwrotu pieniędzy , więc nie zaszkodzi spróbować, nie jest zadowolony po prostu poprosić o zwrot pieniędzy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)