Problemy z podłączaniem do Internetu na Aztech FG7003
#1

Tylko dzieje się z moim nexus 6p . Strona , Error : No Szerokopasmowy utrzymuje wymyślanie . Jakiekolwiek pojęcie?
Reply
#2

Ev0d3vil napisał: Tylko dzieje się z moim nexus 6p . Strona , Error : No Szerokopasmowy utrzymuje wymyślanie . Jakiekolwiek pojęcie? Spróbuj zapominając profil wifi następnie ponownie połączyć się ponownie?
Reply
#3

renfred89 napisał: Spróbuj zapominając profil wifi następnie ponownie połączyć się ponownie? Brak powodzenia = / inne hotspotów WiFi są ok jak bezprzewodowego SG. Emisja następnie router ?
Reply
#4

I okazało się, co było problemem . Jeśli mój 2. Most FG7003 jest włączone , mój nexus nie można połączyć w ogóle. Ale jeśli jego start i odłączone, a następnie bez problemu z moim wifi. Wszelkie pojęcia, jak go rozwiązać? Nie ustawić most , a ja podejrzewam technik zrobił to , gdy zstąpił , aby naprawić nasz internet rok temu.
Reply
#5

Ev0d3vil napisał: I okazało się, co było problemem . Jeśli mój 2. Most FG7003 jest włączone , mój nexus nie można połączyć w ogóle. Ale jeśli jego start i odłączone, a następnie bez problemu z moim wifi. Wszelkie pojęcia, jak go rozwiązać? Nie ustawić most , a ja podejrzewam technik zrobił to , gdy zstąpił , aby naprawić nasz internet rok temu. Niestety nie dostać full.picture swojej sytuacji? Można napisać w szczegółowym opisem tak, że możemy doradzić dalej ?
Reply
#6

renfred89 napisał: Niestety nie dostać full.picture swojej sytuacji? Można napisać w szczegółowym opisem tak, że możemy doradzić dalej? Ok mam konfiguracje komputerowe w moim przedpokoju i pokoju, moja sala jest gdzie mój ONT / Main Router znajdujemy. Moim głównym Router łączy się bezpośrednio z ONT. Z kolei mój drugi ruter w moim pokoju, jest podłączony do mojego głównego routera poprzez port Ethernet na moim głównym routerem, aby zapewnić inny hotspot Wi-Fi / LAN dostęp do mojej konfiguracji innych komputerów w moim pokoju badań. Chodzi o to, jeśli drugi router jest włączony i podłączony mój nexus 6P nie będzie w stanie uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi. Raz drugi router jest dced lub wyłączony, mój nexus 6P może uzyskać dostęp do sieci, jak zwykle. Niesamowicie, to dotyczy tylko tego telefonu, a nie inne telefony = / Mam nadzieję, że jasno wyjaśnić moją sytuację. btw, obie główne routery i drugiego routera są Aztech FG7003GRV. Im zastanawiasz się, czy muszę zamienić się 2nd routera do innego modelu (np. Asus), tak, że mój nexus 6P można podłączyć bez przeszkód na WIFI.
Reply
#7

Ev0d3vil napisał: Ok mam konfiguracje komputerowe w moim przedpokoju i pokoju, moja sala jest gdzie mój ONT / Main Router znajdujemy. Moim głównym Router łączy się bezpośrednio z ONT. Z kolei mój drugi ruter w moim pokoju, jest podłączony do mojego głównego routera poprzez port Ethernet na moim głównym routerem, aby zapewnić inny hotspot Wi-Fi / LAN dostęp do mojej konfiguracji innych komputerów w moim pokoju badań. Chodzi o to, jeśli drugi router jest włączony i podłączony mój nexus 6P nie będzie w stanie uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi. Raz drugi router jest dced lub wyłączony, mój nexus 6P może uzyskać dostęp do sieci, jak zwykle. Niesamowicie, to dotyczy tylko tego telefonu, a nie inne telefony = / Mam nadzieję, że jasno wyjaśnić moją sytuację. btw, obie główne routery i drugiego routera są Aztech FG7003GRV. Im zastanawiasz się, czy muszę zamienić się 2nd routera do innego modelu (np. Asus), tak, że mój nexus 6P można podłączyć bez przeszkód na WIFI. Oba 7003 router nie może istnieć w jednej sieci jednocześnie. Jeśli trzeba podłączyć wtórnej 7003 do swojej pierwotnej 7003 LAN-LAN i wyłączyć DHCP na wtórnym 7003. Mam wrażenie Nexusa 6P ma konfliktu IP w tych 2 routerów ..
Reply
#8

renfred89 napisał: Oba 7003 router nie może istnieć w jednej sieci jednocześnie. Jeśli trzeba podłączyć wtórnej 7003 do swojej pierwotnej 7003 LAN- LAN i wyłączyć DHCP na wtórnym 7003 . Mam wrażenie Nexusa 6P ma konfliktu IP w tych 2 routerów .. Tak podejrzewam więc , a zwłaszcza wtórnego 7003. Jednak mam problem . Próbowałem przy użyciu domyślnego IP 192.168.1.254 , aby połączyć się z wtórnym 7003. Jednak strona nie chce się załadować . Czy są jakieś inne IP Mogę spróbować połączyć się z nią ? Albo jest routerem trybu mostku i dlatego nie mogłem połączyć się z interfejsem WWW , aby wyłączyć DHCP ? Edit : Znalazłem się, jak połączyć się z routerem wtórnym. Wydaje się, że serwer DHCP jest już wyłączone na nim. hmm .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)