Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Jestem w obliczu tego problemu w ciągu ostatnich 2 dni.   To zdarza się tylko @ nite . Modem SB6120 zostanie automatycznie zrestartuje . Próbowałem nazywając Starhub są ból w dupie .... do tej pory nadal nie można rozwiązać problem . Za każdym razem kiedy zadzwonić mówią dostanie ktoś do mnie zadzwonić , ale NV dzieje ....   Wczoraj Nite się naprawdę wkurzony .. więc nazwać je i dostał je zmienić swój identyfikator MAC ( zmieniony na SB5100 ). I to działa dobrze. Każdy z użyciem modemu SB6120 miał taki problem?
Reply
#2

Egoistee napisał: Jestem w obliczu tego problemu w ciągu ostatnich 2 dni. To zdarza się tylko @ nite . Modem SB6120 zostanie automatycznie zrestartuje . Próbowałem nazywając Starhub są ból w dupie .... do tej pory nadal nie można rozwiązać problem . Za każdym razem kiedy zadzwonić mówią dostanie ktoś do mnie zadzwonić , ale NV dzieje .... Wczoraj Nite się naprawdę wkurzony .. więc nazwać je i dostał je zmienić swój identyfikator MAC ( zmieniony na SB5100 ). I to działa dobrze. Każdy z użyciem modemu SB6120 miał taki problem? Oznacza, że 6120 jest uszkodzony.
Reply
#3

Każde miejsce , które mogę kupić modemu SB6120 ? Starhub nie mają już tego. Albo powinien dostać inny modem ?
Reply
#4

Egoistee napisał: Każde miejsce , które mogę kupić modemu SB6120 ? Starhub nie mają już tego. Albo powinien dostać inny modem ? Jeśli nadal na gwarancji, aby je wymienić zespół dla Ciebie. Można dostać inny modem chociaż.
Reply
#5

Jaki inny modem mogę dostać ?
Reply
#6

Wystarczy zadzwonić Starhub zastąpić. Nie przejmuj się też gwarancją jednego .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)