Zalecane wykonawcy dla sieci domowej
#1

Witam wszystkich, właśnie podpisał się na ViewQwest zeszłym tygodniu i jestem kochającym prędkość , chcąc w pełni wykorzystać chcę użyć Ethernet gdzie jest to możliwe i na szczęście moje mieszkanie jest już okablowane . Jednak w badaniach wczoraj okazało się, że w jednym z pokoi nie działa iw Ther salonie jest problemem , ponieważ szczyty poniżej 100mb (reszta pomieszczeń wykazują pełną prędkość router) . Czy ktoś może dostarczyć jakieś zalecenia dla wykonawcy domu , aby naprawić, może być tylko proste zadanie okablowania .
Reply
#2

Tak samo. Starhub pobiera $ 150 + na dodatkowy punkt kablowej. Wszelkie alternatywy?
Reply
#3

Nikt nie ma żadnych dobrych wykonawców polecić?
Reply
#4

może to być po prostu złamany drut .... lub baza Push ... prześledzenie jest droższa niż na emeryturę ... w kategoriach roboczogodzin ... zwykle kosztują $ 250: tej pracy ... jeszcze ... DIY ...
Reply
#5

Intro Ci mój wykonawca , ma dużo lepszych krótkich cięć niż większość ludzi intro tutaj z prośbą o ustalenie kabli używać wtyczek domu itd
Reply
#6

IntelFlash napisał: Intro Ci mój wykonawca , ma dużo lepszych krótkich cięć niż większość ludzi intro tutaj z prośbą o ustalenie kabli używać wtyczek domu itd Hi InterFlash , PM me too pls . Tx
Reply
#7

PM może ja też ? zainteresowanych prowadzeniem punktu LAN od salonu do mojego pokoju z minimalnym wiercenia i spożywczych .
Reply
#8

Hi InterFlash , PM mnie wykonawca szczegóły zbyt pls . wielu TX
Reply
#9

Cześć, może podać mi swoje dane , jak również? Zostały poszukuje wykonawcy, który można zainstalować punkt danych. Dzięki.
Reply
#10

IntelFlash napisał: Intro Ci mój wykonawca , ma dużo lepszych krótkich cięć niż większość ludzi intro tutaj z prośbą o ustalenie kabli używać wtyczek domu itd Proszę share..thx z góry
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)