GTX 1060 3DMark Wycieki wydajności
#1

GTX 1060 3DMark Wycieki wydajności     Zacytować: becnie wydajność 3DMark od Nvidii GTX 1060 GPU wyciekł online wystawiających wydajności , który wygląda jak może to być tylko nieznacznie lepiej niż odniesienie RX 480 , choć niestety nie znamy dokładnej specyfikacji tekstu PC aby zrobić szczegółowe porównanie ,   Wcześniejsze plotki sugerują, że uruchomienie Nvidii GTX 1060 został przeniesiony do 7 lipca , z GPU trafi do sklepów 14 lipca , co oznacza, że nie może czekać długo przed Nvidia wypuszcza jakieś oficjalne informacje dotyczące tego GPU.   Zacytować: Przy prędkościach doładowania zegarem 1.7GHz z powyższego obrazka , możemy spodziewać się tego GPU mieć pojedynczej precyzji wydajność obliczeniową , która jest około 4.4TFLOPs , czyli nieco mniej niż połowa wydajności GTX referencyjnego 1080 .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Ach, 48 ROP , uff . Wcześniej dostałem jeden przeciek pokazać 40 RPO , który nie ma sens w tak wielu miejscach. Same prędkości zegara , jak GTX 1080 , 1/4 mniej RPO i RAM połowa shaderów / TMU , 58% wydajności. Wszystko wydaje się oczekiwać . Energooszczędność byłaby doskonała, jeśli też idzie zgodnie z oczekiwaniami.
Reply
#3

Występ oczekiwano.
Reply
#4

Niestety ... ceny 1080 -> US $ 599 -> SG $ 999 ( Palit Super JetStream ) = 1.67x 1070 -> US $ 379 -> SG $ 688 ( Palit Super JetStream ) = 1.82x Więc 1060 -> US $ 250 - > SG $ 500 = 2.00x ? No cóż co najmniej $ 500 można używać qoo10 kupon.
Reply
#5

Będziemy jutro znać cenę. Nie mogę się doczekać , aby zobaczyć, czy są one zamiar ponownie wyciągnąć Edition oszukać samego Założyciela . Myślę, że to jest dobre, aby zobaczyć dobry pokoleń skok w wydajności pomiędzy GTX 960 i to i powinny częściej rywalizować GTX 980 .
Reply
#6

wwenze napisał: Niestety ... ceny 1080 -> US $ 599 -> SG $ 999 ( Palit Super JetStream ) = 1.67x 1070 -> US $ 379 -> SG $ 688 ( Palit Super JetStream ) = 1.82x Więc 1060 -> US $ 250 - > SG $ 500 = 2.00x ? No cóż co najmniej $ 500 można używać qoo10 kupon. cholera , naprawdę je oznaczyć tak wysoko ??
Reply
#7

Mam nadzieję, że nie, ale jest to możliwe, na dolnym końcu , ponieważ jest więcej miejsca na nogi dla wzrostu cen.
Reply
#8

watzup_ken napisał: Będziemy jutro znać cenę. Nie mogę się doczekać , aby zobaczyć, czy są one zamiar ponownie wyciągnąć Edition oszukać samego Założyciela . Myślę, że to jest dobre, aby zobaczyć dobry pokoleń skok w wydajności pomiędzy GTX 960 i to i powinny częściej rywalizować GTX 980 . Jeśli wydajność jest tylko nieco lepsza niż RX480 , prawdopodobnie nie będzie na poziomie 980 ?
Reply
#9

Poczekam na oficjalne benchmarków. Mają dosyć już 480 przecieków.
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: cholera , naprawdę je oznaczyć tak wysoko ?? Kupić od Amazon. Rx480 już tam taniej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)