D -Link DIR- 655 @ $ 129
#1

Wiem, że to dość stary router , ale chcę uzyskać nowy zastąpienia problematycznej EnGenius ESR9850 .      Pomyśl dwa razy b4 zakupem EnGenius 9850    Router umarł na mnie jeszcze raz po tym, jak zmienił się nowy zestaw wtorek ..    Zasadniczo przy użyciu bezprzewodowej , aby połączyć się z laptopów , telefonów i iPad. Normalna strumieniowe , surfing i BT . Nie używając go do gier.    I rozważa również D- Link DIR- 825 @ 139 $ .    Wszelkie eksperci mogą doradzić , który układ jest bardziej warto się ? Wielkie dzięki
Reply
#2

HuaiNR napisał: Wiem, że to dość stary router , ale chcę uzyskać nowy zastąpienia problematycznej EnGenius ESR9850 . Pomyśl dwa razy b4 zakupem EnGenius 9850 Router umarł na mnie jeszcze raz po tym, jak zmienił się nowy zestaw wtorek .. Zasadniczo przy użyciu bezprzewodowej , aby połączyć się z laptopów , telefonów i iPad. Normalna strumieniowe , surfing i BT . Nie używając go do gier. I rozważa również D- Link DIR- 825 @ 139 $ . Wszelkie eksperci mogą doradzić , który układ jest bardziej warto się ? Wielkie dzięki Musi również uzyskać TP-LINK WDR4300 750Mbps Dual Band współbieżnych także 139 $
Reply
#3

HuaiNR napisał: Wiem, że to dość stary router , ale chcę uzyskać nowy zastąpienia problematycznej EnGenius ESR9850 . Pomyśl dwa razy b4 zakupem EnGenius 9850 Router umarł na mnie jeszcze raz po tym, jak zmienił się nowy zestaw wtorek .. Zasadniczo przy użyciu bezprzewodowej , aby połączyć się z laptopów , telefonów i iPad. Normalna strumieniowe , surfing i BT . Nie używając go do gier. I rozważa również D- Link DIR- 825 @ 139 $ . Wszelkie eksperci mogą doradzić , który układ jest bardziej warto się ? Wielkie dzięki Dostał nieotwarte 655 mogę ci sprzedać od 99 $
Reply
#4

ArcticCheetah napisał: Musi również uzyskać TP-LINK WDR4300 750Mbps Dual Band współbieżnych także 139 $ Idę szukać przeglądu Tp - Link router later..Thanks . Najważniejsze jest to, że chcę , aby uzyskać stabilne routera , nie chcesz przeżyć koszmar miałem z ponownie 9850 . Skorzystało D-Link przed i mogę powiedzieć, że jest bardzo stabilny , nie wolno produkty TP-LINK wcześniej. Jak o Asus RT- N15U ? $ 109 na PC show, nie mogliśmy znaleźć opinie na temat tego modelu.
Reply
#5

Używam 655. Super stabilny i spójny dobrą prędkość. Somemore DLINK dożywotnia gwarancja wierzę. Naprawdę nic do HIAM
Reply
#6

ralfale napisał: Używam 655. Super stabilny i spójny dobrą prędkość. Somemore DLINK dożywotnia gwarancja wierzę. Naprawdę nic do HIAM Jedyną rzeczą do HIAM jest thingy SharePort USB .. nie działa !!
Reply
#7

Ah ok I nie używać hehe USB
Reply
#8

TS Pc pokaz promocyjny wynosi $ 129 za darmo Wireless N dongle . 825 no free klucz . Więc zależy od tego, czego potrzebują. Całkowity koszt z 5GHz dongle około $ 50 Więcej
Reply
#9

HuaiNR napisał: Wiem, że to dość stary router , ale chcę uzyskać nowy zastąpienia problematycznej EnGenius ESR9850 . Pomyśl dwa razy b4 zakupem EnGenius 9850 Router umarł na mnie jeszcze raz po tym, jak zmienił się nowy zestaw wtorek .. Zasadniczo przy użyciu bezprzewodowej , aby połączyć się z laptopów , telefonów i iPad. Normalna strumieniowe , surfing i BT . Nie używając go do gier. I rozważa również D- Link DIR- 825 @ 139 $ . Wszelkie eksperci mogą doradzić , który układ jest bardziej warto się ? Wielkie dzięki Każdy uszkodzony zestaw do rozdania ?
Reply
#10

spyder79 napisał: Jedyną rzeczą do HIAM jest thingy SharePort USB .. nie działa !! SharePort spróbować albo inną wersję dl od SG, NA lub tw . Niektóre wersja release problematyczne.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)