Brak dostępu do stron internetowych przy użyciu google Chrome
#1

Mam dziwny problem, który wystąpił niedawno : Jestem w stanie uzyskać dostęp do dowolnej strony Google (Google , Google ), używając Chrome. Uzyskać " Błąd 118 ( net :: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT ) : Przekroczono limit czasu operacji . " wiadomość.   Wyłączyłem firewall i antywirusowe . bez różnicy. I ponownie zainstalować Chrome. bez różnicy.   Jednak mam żadnych problemów dostępu do Google za pomocą IE. Mogę tracert Google, nie ma problemu .   Czy ktoś napotkał i rozwiązać ten problem?
Reply
#2

wyłączyć wszystkie rozszerzenia? sprawdzić ustawienia serwera proxy ?
Reply
#3

limster napisał: Mam dziwny problem, który wystąpił niedawno : Jestem w stanie uzyskać dostęp do dowolnej strony Google (Google , Google ), używając Chrome. Uzyskać " Błąd 118 ( net :: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT ) : Przekroczono limit czasu operacji . " wiadomość. Wyłączyłem firewall i antywirusowe . bez różnicy. I ponownie zainstalować Chrome. bez różnicy. Jednak mam żadnych problemów dostępu do Google za pomocą IE. Mogę tracert Google, nie ma problemu . Czy ktoś napotkał i rozwiązać ten problem? Inne strony w porządku?
Reply
#4

myślę napotkasz ten problem z witryn Google . stało się jednym z moich rówieśników wcześniej . Proszę odinstalować i usunąć wszystkie odniesienia do Chrome i zainstaluj ponownie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)