Nie uzyskanie sygnału w sypialni .
#1

Czy mogę otrzymać wzmacniacza sygnału lub repeater ? Który jest lepszy? Moja sypialnia jest dość daleko od modemu salonie , nie ma innego portu telefonicznego w moim pokoju.
Reply
#2

Jaki Router używasz ..
Reply
#3

trichard napisał: Jaki Router używasz .. Aztech DSL 1016
Reply
#4

lepiej router.
Reply
#5

j_t_fusion napisał: lepiej router. Zgoda............
Reply
#6

yyhwin napisał: Aztech DSL 1016 Ten router jest naprawdę przestarzałe routera ... Nie wiem, czy mogę prosić Singtel daje lepszy czy nie ...
Reply
#7

AC87U ..........
Reply
#8

mrclubbie napisał: Ten router jest naprawdę przestarzałe routera ... Nie wiem, czy mogę prosić Singtel daje lepszy czy nie ... Właściwie jestem powinien otrzymać nowy modem , ale ponieważ jest to tylko tymczasowa internetu ( przystąpił do szerokopasmowego łącza światłowodowe, ale na końcu, OpenNet potrzeby czekać 2 miesiące oraz do aktywacji drugiego portu dla mnie , więc oni oferują mi ta tymczasowa www zamiast) . Więc szukam jakiegoś tańsza alternatywa teraz .
Reply
#9

Jeśli chcesz dobrego routera , można spróbować routera Asus . Jeśli chcesz taniej jeszcze dobre rozwiązanie , można przejść do ProLink PWN3702P bezprzewodowego przedłużacza . $ 39.90 (cholera tanio la ) po zniżce w Funan Atrium roadshow , Właśnie kupiłem kopalni = D działa świetnie z moim routerem dlink !
Reply
#10

Witam, może ktoś mi powiedzieć nazwę użytkownika i hasło administratora dla DSL1016EN (S2) routera ? Nie mogę znaleźć nic na temat tego modelu w Internecie. Dzięki tak dużo wcześniej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)