Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit
#1

Patrzę na 24-22inch doprowadziło monitorów dla potrójnej konfiguracji , wszelkie modele lub marki polecić?   nie ciężkie fps graczy, niektórzy fps i wyścigi gry lub drobne gier , ponieważ nie wszystkie gry obsługują potrójny ekran , multi użytkowania wielozadaniowych .   jest 5ms lub 2ms ważne ???   powinien dostać wszystkie trzy takie same lub mogę ponownie używać mojego obecnego starego 22.5 Samsung?   Obecnie nadal działa 760 GTX
Reply
#2

Twój GTX 760 2GB prawo ? Proponuję przynajmniej 4 GB karty lub wyższa I naprawdę chcesz do gry na wszystkich 3 monitorów ? Ips monitory z 3ms jest trochę słodki miejsce. Nawet przy smukłych ramki ekranu , paski / luki będzie irytujące Moja sugestia jest ekran krzywej ultrawide . W przypadku korzystania z paneli bocznych tylko dla czatu lub stanu monitorowania / odtwarzania muzyki , 5ms coraz zrobi i tańsze VA (w porównaniu do paneli IPS) można uznać Co do dokładnych modeli ... nie zbyt pewny używam mieszankę BenQ panele VA i Dell. I gra tylko na ekranie Centrum 27 " , moje panele boczne są tryb portretowy . Nawet wtedy , zauważyłem ekran łzawienie na moim trzecim panelu podczas korzystania GTX 970 ( 3.5GB RAM wystawienia) rozegranych było tera , DBD , Minecraft , MechWarrior online Empyrion . kwestia odszedł po dostaniu 1070 GTX lub używając mojego iGPU na trzecim ekranie Wysyłane z Wysyłane z ciemnej materii Wszechświata używając dusz ludzkiego z wykorzystaniem GAGT
Reply
#3

dreadknight napisał: Twój GTX 760 2GB prawo? Proponuję przynajmniej 4 GB karty lub wyższa I naprawdę chcesz do gry na wszystkich 3 monitorów? Ips monitory z 3ms jest trochę słodki miejsce. Nawet przy smukłych ramki ekranu, paski / luki będzie irytujące Moja sugestia jest ekran krzywej ultrawide. W przypadku korzystania z paneli bocznych tylko dla czatu lub stanu monitorowania / odtwarzania muzyki, 5ms coraz zrobi i tańsze VA (w porównaniu do paneli IPS) można uznać Co do dokładnych modeli ... nie zbyt pewny używam mieszankę BenQ panele VA i Dell. I gra tylko na ekranie Centrum 27 ", moje panele boczne są tryb portretowy. Nawet wtedy, zauważyłem ekran łzawienie na moim trzecim panelu podczas korzystania GTX 970 (3.5GB RAM wystawienia) rozegranych było tera, DBD, Minecraft, MechWarrior online Empyrion. kwestia odszedł po dostaniu 1070 GTX lub używając mojego iGPU na trzecim ekranie Wysyłane z Wysyłane z ciemnej materii Wszechświata używając dusz ludzkiego z wykorzystaniem GAGT trzeba tak wysoką kartę zakończenia uruchomić potrójne konfiguracji ?? A bit luki i nie przeszkadza cos przestrzeni przymusu będzie jakiś czynnik dla mnie również to dlaczego 22-24 onli gier mądry będzie mniejsza myślę, ponieważ nie wszystkie gry działają na trzy i bocznych tych ya I będą korzystać głównie do monitorowania lub innych wyświetlaczy, takich jak dramat lub internetowych Browers tego rodzaju GTX1070 jest poza mój budżet lol ~
Reply
#4

U2417H , ponieważ ma bardzo wąskie obramowania . Można uzyskać od lazada .
Reply
#5

Triple Monitor do gry może być wymagający. Ale trzeba będzie lepsze GPU , aby go uruchomić również. 3 monitory 1080p są między 2k do 4k res. a jeśli masz zamiar do gry na nim, Twój 760 przyzwyczajenie go wyciąć . O ile nie można ustawić wszystko na niskich ustawieniach graficznych .
Reply
#6

DJSnip3r napisał: U2417H , ponieważ ma bardzo wąskie obramowania . Można uzyskać od lazada . Każdy pomysł na temat gwarancji przez firmę Dell ? Słyszałem ppl mówiąc trzeba kupić od firmy Dell bezpośrednie ?? Internecie
Reply
#7

royfrosty napisał: Triple Monitor do gry może być wymagający. Ale trzeba będzie lepsze GPU , aby go uruchomić również. 3 monitory 1080p są między 2k do 4k res. a jeśli masz zamiar do gry na nim, Twój 760 przyzwyczajenie go wyciąć . O ile nie można ustawić wszystko na niskich ustawieniach graficznych . widzę ok thks za radę !
Reply
#8

Matrix23x napisał: trzeba tak wysoką kartę zakończenia uruchomić potrójne konfiguracji ?? A bit luki i nie przeszkadza cos przestrzeni przymusu będzie jakiś czynnik dla mnie również to dlaczego 22-24 onli gier mądry będzie mniejsza myślę, ponieważ nie wszystkie gry działają na trzy i bocznych tych ya I będą korzystać głównie do monitorowania lub innych wyświetlaczy , takich jak dramat lub internetowych Browers tego rodzaju GTX1070 jest poza mój budżet lol ~ Używam na monitorze 165hz 27inch 1440p . I już czuję jak mój GTX 1080 to nie cięcia ( może dlatego, że chcę wszystkie gry uderzyć 165fps dopasować mój częstotliwość odświeżania monitora ) . Planujesz mieć 3 x monitora 1080p , a jeśli u wszystkich 3 gier na ekranach , na pewno trzeba co najmniej 1070 GTX dla sprawnego gry. Plus gtx 1070 jest tak tanio teraz, jeśli można dostać najtańszy wariant z Palit. Myślę, że można go tak niskie, jak 400 plus, jeśli u czynnik kupony rabatowe z qoo10 lazada etc.
Reply
#9

Matrix23x napisał: Każdy pomysł na temat gwarancji przez firmę Dell ? Słyszałem ppl mówiąc trzeba kupić od firmy Dell bezpośrednie ?? Internecie będą one nadal pozwala tak długo numer seryjny monitora oraz dowód zakupu nadal ważny. mimo TS , co jest budżet? za to, że 2 dodatkowy monitor? a następnie , jeśli u planuje maksymalnie swoje możliwości GPU w grze , najlepiej uaktualnić GPU , jak również.
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: będą one nadal pozwala tak długo numer seryjny monitora oraz dowód zakupu nadal ważny. mimo TS , co jest budżet? za to, że 2 dodatkowy monitor? a następnie , jeśli u planuje maksymalnie swoje możliwości GPU w grze , najlepiej uaktualnić GPU , jak również. oh widzę , właściwie mój budżet jest dość niska, jeśli gier potrójny ekran nie jest przystępne Potem może szorować ideę lub po prostu 2 monitor do celów wystawowych ... nie sądzę, mają bardzo duży budżet , aby uzyskać GPU 8GB do gier. .. i dun gier umysł w niższej rozdzielczości i odświeżania klatek na sekundę dla mnie zwykły 60fps 60kHz GD jest mało, myślę , aby rozwinąć do tego becos 1 z moim starym monitorze umiera białe plamy pojawiające ... stare Philips 19 normalne starego monitora wyobrazić jak dawno temu lol ~
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)