[ Unconfirm ] wyciekły pierwsze GTX 1080 zdjęcia
#1

Ktoś pisać go w OCN .       Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz       Jeśli jest coś HS całun wyglądać poprzedniego podobno fotografii.     Wolałbym pójść na niestandardowym chłodzeniem.
Reply
#2

Lol było czytać. Do dziś NV dmuchawy Zdjęcie wciąż nie trafia do mnie wrażenia . Wciąż kocham sposób AMD zaprojektowane ich Fury X i Duo .
Reply
#3

royfrosty napisał: Lol było czytać. Do dziś NV dmuchawy Zdjęcie wciąż nie trafia do mnie wrażenia . Wciąż kocham sposób AMD zaprojektowane ich Fury X i Duo . Było źle najgorsze. Wolę projekt schludniejszy 300 serii AMD . Przynajmniej Titan X wygląda dobrze.
Reply
#4

Autoboty rozwałkować ...
Reply
#5

Myślę, że jest po prostu HSF bez PCB.
Reply
#6

Brzydki gg AF Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#7

monikernemo napisał: Brzydki gg AF Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT NVM ryt ... nadal będziemy zgrywania je bić na blokach wodnych ....
Reply
#8

haha czekać AIB kart LO .
Reply
#9

Op_Valkyrie napisał: NVM ryt ... nadal będziemy zgrywania je bić na blokach wodnych .... TAK TAK TAK ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#10

Jeśli to zdjęcie nie jest fałszywy , to po prostu trzeba powiedzieć , że najlepszym konwencji nazewnictwa , że zespół Nvidia marketing może wymyślić ? GTX 1080 ? Zbyt podobne do 1080p ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)