Adapter Powerline
#1

Witam , muszę rekomendację dla adaptera powerline . Który z nich jest dobry? I dun naprawdę potrzebne funkcje bezprzewodowe , ale jeśli zawarte nie ma znaczenia , jak również. Jaka jest najszybszą prędkość na rynku . Szukasz 1 pary na teraz. Może kupić inny w przyszłości. Dzięki.
Reply
#2

Uzyskaj AV2 tych modeli , a nie AV. Sineoji AV2 600 lub 1800 , z lub bez AC pośredniego , jeśli u jej potrzebujesz ... wystarczająco dobre dla streamingu HD .. testowano na dość dużych mkvs . Aztech te z przeglądu wydaje się być wolniejszy niż sineoji . Bezprzewodowy przedłużacz Powerline tylko dostał Wireless N , no AC , jeśli u chcą szybciej , musi uzyskać powerling + AP (typ AC jeden) .
Reply
#3

jayz_sg napisał: Witam , muszę rekomendację dla adaptera powerline . Który z nich jest dobry? I dun naprawdę potrzebne funkcje bezprzewodowe , ale jeśli zawarte nie ma znaczenia , jak również. Jaka jest najszybszą prędkość na rynku . Szukasz 1 pary na teraz. Może kupić inny w przyszłości. Dzięki. Aztech mają dobry wybór homeplugs . Niektóre adaptery PLC mieć maksymalnie 2 porty Ethernet , najczęściej tylko jeden , jest to, że wystarczy dla ciebie? Prędkość nie jest wyłącznie uzależniona od HomePlug , jak to działa za pośrednictwem przewodów elektrycznych , jest kolejnym czynnikiem do rozważenia pod względem szybkości . W zależności od wieku , konfiguracji połączeń elektrycznych i wielkości domu , homeplugs mogą nie być odpowiednie / użytkowe - wykorzystali homeplugs w domu wcześniej? Aby uzyskać najlepszą wydajność , należy zainstalować punkty LAN / dane zamiast : dedykowana linia danych między punktem A i punktu B.
Reply
#4

Cześć chłopaki, Dzięki za porady . Więc sineoji wydaje się być popularne marki tak ? Który model powinienem dostać , PL1800E ? Muszę tylko 1 port LAN faktycznie , ale o 2 jest również dobry chyba. Model 1800 może trafić prędkości 1 Gigabit ? I przechodzą przez wersją wpłynie na połączenia w jakikolwiek sposób? I nigdy nie używane adaptery powerline , a ja mieszkam w BTO płaskim , bez zmiany zostały wykonane na oryginalnych obwodach elektrycznych , chyba powinien być stabilny?
Reply
#5

Cześć, I'am przy użyciu włókna 200MB Singtel . Mogę zapytać , czy ktoś spróbować TP-Link homplug wcześniej? Myśląc o zakupie passthrough AV -500 , dopóki nie zobaczyłem ten wątek dla sineoji Muszę strumieniowo filmów. Czy ktoś , kto używać doradzić ? Dzięki.
Reply
#6

jayz_sg napisał: Cześć chłopaki, Dzięki za porady . Więc sineoji wydaje się być popularne marki tak ? Który model powinienem dostać , PL1800E ? Muszę tylko 1 port LAN faktycznie , ale o 2 jest również dobry chyba. Model 1800 może trafić prędkości 1 Gigabit ? I przechodzą przez wersją wpłynie na połączenia w jakikolwiek sposób? I nigdy nie używane adaptery powerline , a ja mieszkam w BTO płaskim , bez zmiany zostały wykonane na oryginalnych obwodach elektrycznych , chyba powinien być stabilny? jayz_sg , Mogę wiedzieć, swoją lokalizację BTO mieszkań ? Przeprowadziliśmy badanie Dziedzina Sineoji 1800 Mbps HomePlug na BTO mieszkań na północnym wschodzie. Mogę zorganizować nasz personel przyjść ocenić stan swojego powerline względem PL1800E . Sineoji
Reply
#7

dla nowego BTO lepszej konwersji pkt tel aktualne pkt. istnieją tu wątków na ten temat .
Reply
#8

kretynem + geniusz napisał: dla nowszych BTO lepszej konwersji pkt tel do pts danych. istnieją tu wątków na ten temat . Powerline Adapter jest przydatna dla starszych domu bez kabla LAN. większość nowych mieszkań BTO posiada kabel CAT6 LAN określonego w oknie Narzędzie do salonu i wszystkich sypialniach . Wystarczy zmienić płytę ściany z wtyczkami RJ45 do tel zrobi.
Reply
#9

Ponieważ to pytanie Zakładam, że nie masz przewodowy kabel CAT5e w domu. jeśli masz na myśli używając Powerline, po prostu upewnij się, że dokładnie sprawdzić, że będzie pracować z domu. Słyszałem, że na to, aby być w stanie zobaczyć siebie, ponieważ jest to para, gniazdo zasilania musi być w tym samym wyłączniku. Nie jestem pewien, ale lepiej sprawdzić to nasz pierwszy, więc nie trać wysiłku zakup jednego. Ale jeśli chodzi o mnie, po prostu kupić przedłużacz zasięgu jak Linksys RE6500HG AC1200. Jest Range Extender 11AC, dość drogie, ale to działa dobrze. Po prostu trzeba zrobić szybki przegląd strony sygnał w swoim domu, aby upewnić się, że położenie Range Extender jest we właściwym miejscu. Ale jeśli w ogóle nie wiem, jak badania sygnał jest zrobione, nie ma obaw, ponieważ RE6500HG pochodzi z Spotfinder, albo jest jak przewodnik poinformować, jeśli umieszczenie go zbyt blisko lub zbyt daleko od routera. jeśli nie powiedzieć nic podczas instalacji, to jesteś umieszczając ją we właściwym miejscu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)