VOIP : setup PAP2T z pFingo
#1

Hi guys , nie wiem , gdzie to zapytanie ma być wysłana na .   W każdym razie, mam PAP2T i staram się skonfigurować go dla mojego konta pfingo . Jestem w stanie zarejestrować się na serwerze SIP i odbierać połączenia do mojego DID . Ale nie jestem w stanie wykonywać połączenia wychodzące z właściwego planu wybierania skonfigurowany.   Proszę doradzić Dzięki
Reply
#2

Dlaczego nie można przesłać zgłoszenie na stronie pFingo do oficjalnego wsparcia ?
Reply
#3

Z jakim routerem ?
Reply
#4

liangtam napisał: Z jakim routerem ? DLink DIR- 655
Reply
#5

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nie ma problemu habe dla wszystkich 4 sposoby Spróbuj przełączanie router SIP ALG używać wyłącznie G.711μ kodek.
Reply
#6

liangtam napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nie ma problemu habe dla wszystkich 4 sposoby Spróbuj przełączanie router SIP ALG używać wyłącznie G.711μ kodek. Hmm .. Ok, pozwól mi spróbować
Reply
#7

enHanC3X napisał: Hi guys , nie wiem , gdzie to zapytanie ma być wysłana na . W każdym razie, mam PAP2T i staram się skonfigurować go dla mojego konta pfingo . Jestem w stanie zarejestrować się na serwerze SIP i odbierać połączenia do mojego DID . Ale nie jestem w stanie wykonywać połączenia wychodzące z właściwego planu wybierania skonfigurowany. Proszę doradzić Dzięki Cześć, Pfingo VoIP jest łatwe w konfiguracji , ponieważ Twój PAP2T jest za routerem , spróbuj dodać serwer STUN . BTW , używam inbuild VoIP 2Wire modemu aby Pfingo połączenia głosowe , dobrej jakości i tanie.
Reply
#8

teryho napisał: Cześć, Pfingo VoIP jest łatwe w konfiguracji , ponieważ Twój PAP2T jest za routerem , spróbuj dodać serwer STUN . BTW , używam inbuild VoIP 2Wire modemu aby Pfingo połączenia głosowe , dobrej jakości i tanie. Hmm , każdy doradza na adres URL serwera oszałamia ? W każdym razie mam mój PAP2T działa po włączeniu różne ustawienia VIA pod SIP . Ale ciągle mam problemy z SPA3000 przy użyciu tych samych ustawień. W każdym razie, dla SPA3000 , urządzenie jest w stanie zrobić wychodzących, dzwoni mój telefon komórkowy . Ale jeśli go podnieść na moim telefonie , nie ma dźwięku na obu końcach. Albo gdybym powiesić na mojej stronie SPA3000 , dzwonek będzie utrzymywać się na moim telefonie . Próbowałem zarówno włączanie i wyłączanie ALG na moim DIR- 655, oba nie działają w tym przypadku . Dla mojego PAP2T , jest w stanie połączyć się bez ALG dalej. Dzięki
Reply
#9

enHanC3X napisał: Hmm , każdy doradza na adres URL serwera oszałamia ? W każdym razie mam mój PAP2T działa po włączeniu różne ustawienia VIA pod SIP . Ale ciągle mam problemy z SPA3000 przy użyciu tych samych ustawień. W każdym razie, dla SPA3000 , urządzenie jest w stanie zrobić wychodzących, dzwoni mój telefon komórkowy . Ale jeśli go podnieść na moim telefonie , nie ma dźwięku na obu końcach. Albo gdybym powiesić na mojej stronie SPA3000 , dzwonek będzie utrzymywać się na moim telefonie . Próbowałem zarówno włączanie i wyłączanie ALG na moim DIR- 655, oba nie działają w tym przypadku . Dla mojego PAP2T , jest w stanie połączyć się bez ALG dalej. Dzięki Cześć, Serwer Pfingo Paralizator : stun.pfingo.com
Reply
#10

teryho napisał: Cześć, Serwer Pfingo Paralizator : stun.pfingo.com Dobra dzięki Postara , że później, kiedy wrócę do domu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)