Com przyzwyczajenie rozruchu
#1

Hi guys, mój com prostu nagle zgasł podczas grania . Próbowaliśmy restartowania ale tylko światła i com przyzwyczajenie rozruchu.   Sprawdziłem fani GPU / CPU są parapet uruchomiony. Nie wiesz, co jest nie tak ..   Jak mam rozwiązać go ? Im przy gtx1080 , 8GB RAM , os SSD , przechowywanie 1 hdd
Reply
#2

A co w przypadku , mobo i psu użyciu ? W każdym razie u można spróbować usunąć GPU w celu przetestowania czy może zmienić innego portu wyświetlacza do przetestowania .
Reply
#3

Znalazłem prob . Myślę, że mój monitor żarówka zdmuchnął . I zamienić inny monitor i mogę teraz zobaczyć .. moja XB271HU kupić za mniej niż miesiąc i znika .. zzz
Reply
#4

lol tak szybko GG ?
Reply
#5

ongwk0 napisał: Znalazłem prob . Myślę, że mój monitor żarówka zdmuchnął . I zamienić inny monitor i mogę teraz zobaczyć .. moja XB271HU kupić za mniej niż miesiąc i znika .. zzz Czy u OC to do max Hz ?
Reply
#6

wa ... mam gwarancję ? Wysyłane z Xiaomi 2014817 korzystając GAGT
Reply
#7

Tak, OC do 150Hz . Czy to prob ? Heng dostał gwarancję .. ale abit smutny bo moim panelu BLB nie jest tak źle ..
Reply
#8

ongwk0 napisał: Tak, OC do 150Hz . Czy to prob ? Heng dostał gwarancję .. ale abit smutny bo moim panelu BLB nie jest tak źle .. lol dlaczego go OC ?? Sam 144Hz nie dobre meh ??
Reply
#9

ongwk0 napisał: Znalazłem prob . Myślę, że mój monitor żarówka zdmuchnął . I zamienić inny monitor i mogę teraz zobaczyć .. moja XB271HU kupić za mniej niż miesiąc i znika .. zzz Prawdopodobnie zrobił ciosem , po prostu wyszedł z obsługiwanych częstotliwości odświeżania . Wystarczy umieścić częstotliwości odświeżania z powrotem do 144hz i włączy się ponownie. Ja to się stało wcześniej wielokrotnie Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#10

bloodlovers napisał: Prawdopodobnie zrobił ciosem , po prostu wyszedł z obsługiwanych częstotliwości odświeżania . Wystarczy umieścić częstotliwości odświeżania z powrotem do 144hz i włączy się ponownie. Ja to się stało wcześniej wielokrotnie Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT Jak zresetować go ? Po kliknięciu przycisku nic wyskakuje .. nie mogę nawet go wyłączyć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)