Spadek z sieci strumieniowych filmu
#1

Virgin Media Super piasty (router / switch) + WD MyCloud serwer multimedialny + PC Win 7 My Sony Bravia TV traci połączenie z siecią w połowie drogi thru strumieniowe film z serwera multimedialnego WD. Streaming film za pośrednictwem serwera multimedialnego na moim komputerze - ten sam rezultat. Oglądając ten sam film na dysku flash USB podłączone do telewizora jest w porządku, myślę, że opuszcza TV połączenie netto lub router. Skonfigurować zarówno serwer WD Mycloud i telewizję IPS statycznych. Czy mogę podłączyć przełącznik sieciowy uplinkowane do jednego z portów Super piast i podłącz serwer mediów i TV w przełączniku więc połączenie odbywa się za pomocą przełącznika - nie jest piasta ?
Reply
#2

Tak, można dodać przełącznik z uplink do SuperHub . Wirtualny przełącznik 10/100/1000 .
Reply
#3

Można , ale jest mało prawdopodobne, twój problem . Jeśli można rozbierać pole piasty super- będzie można znaleźć procesor przełącznika , procesor routera i jeden lub więcej żetonów radiowych. Przełącznik jest w efekcie podłączonym do układu routera za pomocą kabla tak samo jak podłączenie pojedynczego routera portu do przełącznika zewnętrznego. Ruch między portami LAN przechodzą bezpośrednio między nimi tak jak oni na zewnętrznego przełącznika , routera chip nie jest zaangażowany w ruchu . Więc wprowadzenie innego zewnętrznego przełącznika z przodu pudełka piasty Super powinien działać tak samo .... nie może być jakiś dziwny błąd sprzętowy , ale jest to mało prawdopodobne.
Reply
#4

Zgadzam się z @ bill001g - prawdopodobnie nie będzie widać różnicy, ale to jest tanie testy wyeliminować rzeczy.
Reply
#5

Dzięki, myślałem, że być może Superhub było w rzeczywistości tylko ośrodkiem , w którym to przypadku cały ruch jest przesyłany do wszystkich urządzeń w mojej sieci i nie może być zator . Mam mnóstwo rzeczy bezprzewodowej wokół domu - dzwony drzwi, etc generacji metrów słoneczne przechodząc przez wszystkie piasty . Jednakże, jeśli suphub zawiera przełącznik , jak bill001g sugeruje, wtedy myślę, dodając jeszcze jeden nie zmieni sytuacji. Pomyślałem, że może po prostu połączyć się z serwerem multimediów i telewizji razem za pomocą przełącznika - odizolowane od wszystkich innych urządzeń. Ponieważ serwery multimediów WD Mycloud i Win7 zarówno rozłącza, Zaczynam sprzyjać telewizję jako dziecko problemem. Właśnie znalazłem przełącznik do £ 7 , więc będę go kupić i zobaczyć, co się dzieje.
Reply
#6

Kupiłem NETGEAR przełącznik Gigabit i mój problem zniknął. Przekleństwa Superhub powoduje zaniki ! Telewizor i serwer WD media są obecnie podłączone do przełącznika , a przełącznik jest podłączony do koncentratora . Oba TV i serwer mediów mają statyczne adresy IP , więc strumień danych nie pozostawia przełącznik .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)