Potrzebujesz porady nad problemem Singnet
#1

Mam ten problem i zastanawiam się , czy jakakolwiek guru może dać kilka rad .   Od kilku lat działa mogę przeglądać sieć w dobrej prędkości pobierania nawet torrent jednocześnie bez problemów.   Ostatnio , około 1 tydzień temu , mam ten problem, dzięki czemu ci na potok , prędkość netto stać powoli , aż nie można zrobić to nawet jeśli wstrzymać wszystkie potoki . Jedynym sposobem, aby dostać się do internetu działa normalnie jest wyłączony całego programu utorrent .   Wtedy to kilka dni , nawet potok jest mało pobierania czegokolwiek , nawet ze zdrowych nasion.   I nie zrobił wprowadzać żadnych zmian w swoich ustawieniach potok , OS , routerem przez cały ten czas .   Każdy spotkać coś takiego?
Reply
#2

Prawdopodobnie jakiś wirus?
Reply
#3

bennykusman napisał: Prawdopodobnie jakiś wirus? Prawdopodobnie nie. AVG działa płynnie i nie zrobił mi nic powiedzieć . Również nie można bezprzewodowo podłączyć komputer , który do modemu mio dostał również trudności witryny surfingu , takich jak Facebook , etc. Ale tak długo, jak z mojego torrent programu na innym komputerze. Prędkość net poszedł dobre ponownie.
Reply
#4

SingTel adsl zakładam ? co modem ?
Reply
#5

spai_duhz napisał: SingTel adsl zakładam ? co modem ? Tak ADSL. Nie błonnik . Modem nie jestem pewien , co to jest rozmowa . To pole mio patrząc co mi dali . Pójdę sprawdzić , czy mogę zobaczyć, jaki model jest kiedy idę do domu.
Reply
#6

Miałem ten problem w ubiegłym tygodniu też nie jesteś sam : p
Reply
#7

Leeson napisał: Miałem ten problem w ubiegłym tygodniu też nie jesteś sam : p Kopalnia jest rzeczą modem 2Wire . 2701HGV -E Te pliki do pobrania zostały wznowione i zakończyć większość z nich już . Ale kiedy uTorrent pracuje , drugi komputer za pomocą wifi nadal nie można surfować netto. Masz wrażenie, że jest to problem sieci singnet . Niepewny.
Reply
#8

holy830 napisał: Kopalnia jest rzeczą modem 2Wire . 2701HGV -E Te pliki do pobrania zostały wznowione i zakończyć większość z nich już . Ale kiedy uTorrent pracuje , drugi komputer za pomocą wifi nadal nie można surfować netto. Masz wrażenie, że jest to problem sieci singnet . Niepewny. Szybka poprawka : Ustaw serwer DNS na komputerze PC / Laptop Skorzystaj SingNet na serwery DNS: 165.21.83.88 i 165.21.100.88 Powód: Podejrzany problem ze spedytorem DNS na modemie 2Wire . Twój bieżący serwer DNS powinien być 192.168.1.254 , czyli lokalny adres IP 2Wire modemu . Trwałe rozwiązanie: Zadzwoń do pomocy technicznej SingNet , umówić się na technika, aby przejść na swoje miejsce do testowania linii i zmień modem. Żyłem z szybkiego rozwiązania fix dłużej niż 1 rok , a na końcu nazywa Singnet aby rozwiązać ten problem na dobre.
Reply
#9

holy830 napisał: Kopalnia jest rzeczą modem 2Wire . 2701HGV -E Te pliki do pobrania zostały wznowione i zakończyć większość z nich już . Ale kiedy uTorrent pracuje , drugi komputer za pomocą wifi nadal nie można surfować netto. Masz wrażenie, że jest to problem sieci singnet . Niepewny. Ach ! Teraz można stwierdzić używasz 2Wire 2701HGV -E. Jest to modem / router - gdy jeden użytkownik pobierania lub przesyłania strumieniowego lub , że świnie przepustowości i 2Wire nie zwalnia niektóre udostępnić. Kiedyś miałem ten problem też, ale teraz używam SingNet wydany Aztech 1015EW (S) nie ma takiego problemu. Będzie wyciąć prędkość dół od użytkowników do dzielenia się w razie potrzeby.
Reply
#10

wallacetan napisał: Szybka poprawka : Ustaw serwer DNS na komputerze PC / Laptop Skorzystaj SingNet na serwery DNS: 165.21.83.88 i 165.21.100.88 Powód: Podejrzany problem ze spedytorem DNS na modemie 2Wire . Twój bieżący serwer DNS powinien być 192.168.1.254 , czyli lokalny adres IP 2Wire modemu . Trwałe rozwiązanie: Zadzwoń do pomocy technicznej SingNet , umówić się na technika, aby przejść na swoje miejsce do testowania linii i zmień modem. Żyłem z szybkiego rozwiązania fix dłużej niż 1 rok , a na końcu nazywa Singnet aby rozwiązać ten problem na dobre. Dzięki dzięki. To wydaje się rozwiązaniem mogę starać się wypracować . Więc po prostu spróbować ustawić serwer DNS dla obu moich komputerach korzystających z serwerów 165.21.83.88 lub 165.21.100.88 prawy ? Powinien spróbować . Dzięki !!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)