[Recenzja ] D -Link DIR- 890L
#1

Kupiłem DIR-890L i sporządzono opinię na ten temat. Moja obszarem zainteresowania był bardziej w zasięgu bezprzewodowej sieci WAN i LAN-i wsparcie dla szerokopasmowego włókna singnet.       Moje opinie:   Opakowania - sposób elementy zostały przedstawione było dobre, ale okno było zbyt duże do noszenia.   Wygląd - duża forma facter (mieć minimum przestrzeń między antenas).   zasięg bezprzewodowy - oczekiwano. około 8/7 różnice dBm porównać do mojego istniejącego routera bezprzewodowego   Internet Setup - trudno tylko dla użytkowników włókien Singnet. DIR-890L nigdy nie będzie w stanie uzyskać adddress WAN IP bez sieci VLAN.   Plusy - AC smartbeam Smart podłączyć   Wady - nieusuwalne antena, ograniczone funkcje w oprogramowaniu     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Czy sprawdzić ten link do mojej recenzji   Dzięki Simic recenzji. Nowy firmware VLAN działa dla mojego włókna Singnet. Kopalnia jest plan 500 Mbps.   Wcześniej I błysnął na DD-WRT przed oficjalną premierą oprogramowania VLAN o wsparcie VLAN. DD-WRT wykonanie sieci LAN WAN było gorsze niż firmware.   Sprawdź firmware SpeedTest zdjęcia i parametry sieci VLAN.     , yqz     zaktualizowane   Przegląd D-Link DWA 192
Reply
#2

Dzięki za komentarz na opinię!
Reply
#3

Być może chcesz rozważyć umieszczenie w sekcji VLAN konfiguracji ? Myślę, że informacje będą przydatne dla początkujących z użyciem 890L i za pomocą Singtel włókno domu .. Tylko sugestia ... Wielki przegląd ! = )
Reply
#4

Tak, przegląd powinien mieć trochę więcej informacji na temat tego , przynoszący korzyści społeczności tutaj .
Reply
#5

Właściwie TS ma link na swoim blogu w ustawieniach Singtel VLAN : https://yqzopinion.wordpress.com/vla...r-d-link-890l/
Reply
#6

och, to ustawienie VLAN dostępny na DIR- 868L , firmware 1.03shc także
Reply
#7

Naprawdę lubiłem swoją opinię na swoim blogu . Myślę routery tri - band są ostatecznie pomagając nasze ekstrawaganckie Singapuru plany internet spotkać ich prawdziwego potencjału . A także, nigdy nie widziałem bardziej seksownego router.
Reply
#8

Mam zamiar uaktualnić mojego routera , ponieważ jest zbyt powolne dla mojego grania . Widziałem promocji w centrum Funan , festiwal gier Armaggeddon wczoraj kupić D- Link DIR - 890L z bezpłatnym DWA- 192 z adapterem AC1900 USB . Czy ta promocja warto kupić ?
Reply
#9

dotakk napisał: Mam zamiar uaktualnić mojego routera , ponieważ jest zbyt powolne dla mojego grania . Widziałem promocji w centrum Funan , festiwal gier Armaggeddon wczoraj kupić D- Link DIR - 890L z bezpłatnym DWA- 192 z adapterem AC1900 USB . Czy ta promocja warto kupić ? zmianie routera nie oznacza prędkość wzrośnie hor ...
Reply
#10

renfred89 napisał: zmianie routera nie oznacza prędkość wzrośnie hor ... Jakieś sugestie? Zdarzyło mi się zobaczyć ten router w przypadku gier. I nie ma promocji, darmowe AC 1900 adapter USB , całkiem ładny ty ... Promocja kończy się w najbliższą niedzielę . Nie jestem pewien , czy powinienem chwycić tę ofertę !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)