" Na stronie internetowej nie mogą być postrzegane .."
#1

cześć wszystkim   Mam problem .. Mam to " strona nie może być postrzegana .. Etc . gdy patrzy się na Internet Explorer .. ale w Chrome i innych przeglądarkach to fine..I próbowałem na różnych komputerach i laptopach , ale wszystkie takie same. Tylko IE mam ten problem i nie Chrome itd.   Proszę zobaczyć podświetlone na czerwono:   strona | Flickr - Photo Sharing !   Jak mogę rozwiązać ten problem? Czy jest to kwestia przeglądarki? Używam najnowszy Wordpress .   z góry dziękuję!
Reply
#2

jaki jest adres URL ?
Reply
#3

To może być kwestia przeglądarki . Część Wtyczka nie może załadować .
Reply
#4

Mam moją stronę tutaj: dasilver.webs.com Mogę go zobaczyć z domu, ale nie z moim biurze internecie ... Czy ktoś wie dlaczego? Czy dlatego, że moje połączenie biurowy zbyt słaby ?
Reply
#5

yonic81 napisał: Mam strona tutaj : Spersonalizowane nazwę naszyjnik | złoto | srebro | Biżuteria Store - Dasilver Nazwa Naszyjnik Mogę go zobaczyć z domu, ale nie z moim biurze internecie ... Czy ktoś wie dlaczego? Czy dlatego, że moje połączenie biurowy zbyt słaby ? dziwne. Nie mogę oglądać go z mojego domu. Myślę, że strona jest w dół? Żądanie polecenia ping nie powiodło się również
Reply
#6

mrclubbie napisał: dziwne. Nie mogę oglądać go z mojego domu. Myślę, że strona jest w dół? Żądanie polecenia ping nie powiodło się również Mogę zobaczyć dziś z urzędu teraz czasami może czasem nie! Ale w domu zawsze można. Co to jest zapytanie ping ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)