Co uaktualnienie komponenty mogę kupić dla mojego 5-letniego Asrock H61
#1

Mam na myśli , ponieważ moja płyta jest nadal na biegunach stałych, swój czas dla mnie, aby zaktualizować kartę graficzną i pamięć RAM. Priorytet jest w połowie zakresu komputer, nie interesuje się grafiką wysokiej klasy , ale więcej fps , wydajności i bez jąkania . Nie będę kupować wszystko Oneshot ale prawdopodobnie kupić każdy składnik w każdym miesiącu.   Karta graficzna im aktualnie wykorzystuje to Leadtek GT 740 , który kupiłem w zeszłym roku jako rozwiązanie temp dla mojego zepsutego GTX 560TI , powinienem dostać GTX 1060 6Gb ? W stanie zmieścić się na mojej płycie głównej ? Jeśli zrobię to co mam zrobić z moim GT roboczego 740 ?   Co Ram? Które z nich są kompatybilne? Dziękuję Ci.
Reply
#2

Gpu.how dużo RAM- u mnie teraz ? Wasza praca 740 .... może wycofać lub sprzedaży $ 10 Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#3

dobrze , jeśli nie ciężkie gier ta karta jest w porządku. może zmieścić się na mobo , sprawa będzie u muszą dokładnie sprawdzić (choć swoją gtx 560ti zmieści się w twoim przypadku ... więc chyba nie powinno być problemów. ), a następnie to psu w ciągu 5 lat? i ile watów ? (Powinny być ard 500W lub więcej jak gtx 560ti powinno być potrzeby ) jak dla GT 740 albo sprzedać u innych lub utrzymać ją okrywać jeśli u mieć anyt problemy z nowym GPU , mieć co najmniej 1 działa w celu utworzenia kopii zapasowej. baran, u można dostać tylko 1333MHz DDR3 lub 1600MHz . tylko tanie jeden .
Reply
#4

MianBaoFren napisał: Gpu.how dużo RAM- u mnie teraz ? Wasza praca 740 .... może wycofać lub sprzedaży $ 10 GT740 jest tylko 2GB myślę , może odgrywać Overwatch ledwo co 60 - 65 fps niskich ustawieniach . I mam 8GB RAM 2 x 4 GB. Planuje do 16GB.
Reply
#5

wahpiang napisał: GT740 jest tylko 2GB myślę , może odgrywać Overwatch ledwo co 60 - 65 fps niskich ustawieniach . I mam 8GB RAM 2 x 4 GB. Planuje do 16GB. monitorować 144MHz ? 1080 ? jeśli tak to prześmieszny gtx1060 3GB . Zwiększenie RAM do 16GB , jeśli u chcą , ale wątpię, będzie różnica
Reply
#6

wahpiang napisał: GT740 jest tylko 2GB myślę , może odgrywać Overwatch ledwo co 60 - 65 fps niskich ustawieniach . I mam 8GB RAM 2 x 4 GB. Planuje do 16GB. Ram nie ma potrzeby się . Pobierz GPU w razie potrzeby. Przechowywać 740 jako zapasowe lub sprzedać tanio Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze , jeśli nie ciężkie gier ta karta jest w porządku. może zmieścić się na mobo , sprawa będzie u muszą dokładnie sprawdzić (choć swoją gtx 560ti zmieści się w twoim przypadku ... więc chyba nie powinno być problemów. ), a następnie to psu w ciągu 5 lat? i ile watów ? (Powinny być ard 500W lub więcej jak gtx 560ti powinno być potrzeby ) jak dla GT 740 albo sprzedać u innych lub utrzymać ją okrywać jeśli u mieć anyt problemy z nowym GPU , mieć co najmniej 1 działa w celu utworzenia kopii zapasowej. baran, u można dostać tylko 1333MHz DDR3 lub 1600MHz . tylko tanie jeden . Zasilacz kupiony razem z Asrock . Jest to seria złota FSP Aurum 500 500W , który jest przystosowany do mojego zepsutego GTX 560ti . Co do pamięci RAM , jak tanie, jak na barana 8GB ? Nie sądzę, że mogę znaleźć wystarczająco mocno na Lazada lub Qoo10 dla niego.
Reply
#8

wahpiang napisał: Zasilacz kupiony razem z Asrock . Jest to seria złota FSP Aurum 500 500W , który jest przystosowany do mojego zepsutego GTX 560ti . Co do pamięci RAM , jak tanie, jak na barana 8GB ? Nie sądzę, że mogę znaleźć wystarczająco mocno na Lazada lub Qoo10 dla niego. Jeśli jestem u, że nie kupi . 8GB RAM jest już wystarczająco . A ceny RAM dzieje się tak .... Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#9

gld998 napisał: monitorować 144MHz ? 1080 ? jeśli tak to prześmieszny gtx1060 3GB . Zwiększenie RAM do 16GB , jeśli u chcą , ale wątpię, będzie różnica Dwa monitory, oba są 23 " Dell 2340L myślę, że to 60Hz . A drugi monitor ręcznie KM jako trzeci ekran . Tak więc w otherwords Muszę tylko nową kartę graficzną biec przez kolejne kilka lat mojego komputera ? Jeśli tak, to pewnie mógłby dostać tanią dobrą SSD czy mogę znaleźć.
Reply
#10

powody, dla których u chcą , aby przejść do 16GB ? jeśli nie 8GB jest jeszcze w porządku. ale jeśli u nadal chcę uzyskać u mają sprawdzić skrajni IT dla ofert na 16GB ( 8GBx2 ) baranów DDR3 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)