Router Umieszczenie Informacje dla WIFI
#1

Po raz pierwszy właściciel domu stara się zaplanować najlepszy zasięg WiFi możliwe przy użyciu jednej sieci bezprzewodowej. Mam zamiar przekształcić wszystkie porty telefoniczne w mieszkaniu do portów danych.   Celem jest, aby móc przynajmniej Strumień 720p youtube bez buforowania lag z ważnych dziedzinach, takich jak restauracje, sofie, MBR, zarówno toliets. To być wykonane oczywiście z budżetem tak niskie, jak to możliwe.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Oba komputery w sypialni 3 będą okablowane i NAS i drukarka będzie również połączone schronu domowego.   Jestem gotów zapytać mojego wykonawcę do zmiany lub położyć dodatkowy DATAPOINT (tj przenieść DATAPOINT i PowerPoint bliżej do sufitu) lub zrobić prostą modyfikację, aby zoptymalizować zasięg wifi, ale to nic wielkiego (czyli brak hacking ścian)   Każda rada od konfiguracji i najlepszy umieszczenie routera bezprzewodowego, aby osiągnąć najlepszy możliwy zasięg? Z mojego punktu widzenia, myślę o umieszczenie routera albo na obszarze C6 lub obszar A6 w sypialni 3. Czy istnieje jeszcze różnica między C6 i A6 (biorąc pod uwagę, że mam co najmniej lay trunking od A6 do C6) ?   Popraw mnie, jeśli się mylę. Dla urządzeń mądry, myślę, że powinno być potrzeby: 1 router do mostu od ONT (bezprzewodowe wyłączone)   1 wydajny router bezprzewodowy   switch / router na 2 komputery, czy router bezprzewodowy musi być umieszczony w innym pomieszczeniu
Reply
#2

renfred89 napisał: Może chcesz dostać jeden potężny pierwszy router bezprzewodowy i miejscu C8. sypialni 2 i 3 powinien dostać przyzwoity zasięg i szybkość. jeśli głównym sypialnia ma słaby zasięg , należy rozważyć z punktu dostępowego , który jest tańszy. jeśli nie , uzyskać bezprzewodowy router działa jako punkt dostępowy , zamiast go pomostowych . Nie opiera się druk , myślę, że warto zastanowić się uzyskiwanie wysokiej klasy router bezprzewodowy i wypróbować najpierw niż rozsmakować się coraz 2 routery .. Dzięki za poradę . Chciałbym mieć oba moje komputery podłączone , więc jeśli mogę umieścić router w C8, to znaczy muszę przełącznika lub routera dla moich 2 komputerach ? Czy jest tam coś takiego jak rozdzielacz dla danych portów ?
Reply
#3

routery zazwyczaj mają co najmniej 4 porty LAN dla u łączyć się bezpośrednio przelewem . Jeśli to nie wystarcza , u będzie musiał uzyskać Hub ..
Reply
#4

Twój płaski układ jest dobry , ponieważ jest bardzo krępy .. Wspomniałeś, że zmieniają się wszystkie punkty telefoniczne punktów danych i dodać w dodatkowych punktach w razie potrzeby .... Tak więc, począwszy od ONT , masz zamiar umieścić router tam z patch panel łączący do punktów danych w mieszkaniu. Pytanie jest twój plan ma pięć punktów danych , podczas gdy router zwykle mają 4 porty . Jesteś jeden port krótkie chyba planujesz zamontować przełącznik na górze routera w miejscu ONT . Jeśli chodzi o zasięgu sieci bezprzewodowej , należy rozważyć zamontowanie Access Point sufit w środku korytarza do sypialni , ponieważ jest w centrum mieszkania i sygnał powinien obejmować całe mieszkanie ? Jeśli zasięg bezprzewodowej w żywej jadalni jest słaby, może można pozostawić na router bezprzewodowy zamiast na pokrycie pokój dzienny z jadalnią.
Reply
#5

pomiędzy C8 i D8 , skierować go korytarzem do pokoju
Reply
#6

kapitansg napisał: Twój płaski układ jest dobry, ponieważ jest bardzo krępy .. Wspomniałeś, że zmieniają się wszystkie punkty telefoniczne punktów danych i dodać w dodatkowych punktach w razie potrzeby .... Tak więc, począwszy od ONT, masz zamiar umieścić router tam z patch panel łączący do punktów danych w mieszkaniu. Pytanie jest twój plan ma pięć punktów danych, podczas gdy router zwykle mają 4 porty. Jesteś jeden port krótkie chyba planujesz zamontować przełącznik na górze routera w miejscu ONT. Jeśli chodzi o zasięgu sieci bezprzewodowej, należy rozważyć zamontowanie Access Point sufit w środku korytarza do sypialni, ponieważ jest w centrum mieszkania i sygnał powinien obejmować całe mieszkanie? Jeśli zasięg bezprzewodowej w żywej jadalni jest słaby, może można pozostawić na router bezprzewodowy zamiast na pokrycie pokój dzienny z jadalnią. Słuszne uwagi. Ja po prostu konwersji 4 portów telefonicznych z danych portów wtedy. Na suficie AP, muszę używać tych AP specjalizuje się do stosowania na suficie lub mogę tylko korzystać z tych normalnych (np ASUS) Router i zamontować go wysoko na ścianie?
Reply
#7

zhaohan napisał: pomiędzy C8 i D8 , skierować go korytarzem do pokoju Moi rodzice mają miejsce podobny setup / Layout i uważam sygnał raczej słaba w głównej sypialni i sypialni 2 ( Może nie jest prawidłowo skonfigurowany )
Reply
#8

Twój układ jest taki sam jak mój. Jeśli naprawdę chcesz , aby budżet, moja propozycja jest asus ac68 . Mój asus n66u jest umieszczony w rogu A7 . Lokalizacja jest super, bo jest za kurtyną . Wciąż mogę odbierać sygnał 5G w MBR. Stanowisko C8 jest zdecydowanie idealny jako router może zmierzyć się z chodnika do pokoi.
Reply
#9

blur_pig napisał: Moi rodzice mają miejsce podobny setup / Layout i uważam sygnał raczej słaba w głównej sypialni i sypialni 2 ( Może nie jest prawidłowo skonfigurowany ) z ac68 , powinno być ok , chyba, że w rogu sypialni (2B )
Reply
#10

blur_pig napisał: .... Na suficie AP , muszę używać tych AP specjalizuje się do stosowania na suficie lub mogę tylko korzystać z tych normalnych (np ASUS ) Router i zamontować go wysoko na ścianie? Z tego co czytałem , te wyspecjalizowane AP typu Zastosowanie sufitu będzie estetycznie ładniejszy dla oka, ale jeśli nie jestem zła, również droższe ... Myślę, że niektóre routery są przeznaczone do zawieszenia na ścianie . Trzeba będzie zbadać i sprawdzić je .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)