zbudować PC do menedżera piłkarskiego
#1

Jeśli pieniądze nie jest problemem , jest to możliwe , aby zbudować komputer do wczytania wszystkich lig z dużą bazą danych i uruchomić go w przyzwoitej prędkości ?   Dzięki.
Reply
#2

Czy mogę wiedzieć, co to jest lig z dużej bazy danych i uruchomić go na " przyzwoite prędkości " ? jaką prędkością są u szuka? szybkość przetwarzania? lub prędkość internetu ? a przy okazji jest to rzeczywisty menedżer piłki nożnej lub gra ?
Reply
#3

Niestety jego grę. Football Manager 2016 .
Reply
#4

PikaPika33 napisał: Jeśli pieniądze nie jest problemem , jest to możliwe , aby zbudować komputer do wczytania wszystkich lig z dużą bazą danych i uruchomić go w przyzwoitej prędkości ? Dzięki. Minimum: OS : Windows Vista, 7 , 8, 10 Procesor: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz + Pamięć: 2 GB RAM Karta graficzna: NVIDIA GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM DirectX: Version 9.0c Przechowywanie: 3 GB wolnego miejsca Uwagi dodatkowe : Wcześniejsze karty mogą wyświetlać tylko tryb 2D meczu Viewer i nie są obsługiwane. Wcześniejsze karty mogą wymagać DirectX 9.0 SDK jest zainstalowany aby uruchomić grę. Laptop wersje tych kart mogą działać, ale nie są obsługiwane. Myślę G3258 z 4 GB pamięci RAM oraz iGPU może grać Liao ? Budżet około $ 400 może Liao ?
Reply
#5

Gram dużo fm. Nie jest zbyt pewny o specyfikacji, które są potrzebne. Zrobiłem rozeznanie, ale nie wiele zostało tam umieszczone. Większość ludzi zgadza się w niektórych punktach. Otrzymuj quad core. Hyper Threading nie jest ważne. Tak bowiem jest wolą być najlepszym. SSD nie jest bardzo ważne, ponieważ przetwarzanie CPU będzie trwać dłużej niż cokolwiek. Jeśli grasz fm robiąc inne rzeczy, uzyskać co najmniej 16 GB pamięci RAM. Jeśli wiele rzeczy, które można załadować, może upłynąć więcej niż 2 GB pamięci RAM. Ram przyspiesza podobno pomocne, ale nie mam pojęcia. Jestem na najtańszej DDR3 i nie mam żadnych skarg. Nie myśl spraw gpu dużo. CPU jest najważniejsze. Bawię go na i5 4590 i 980ti i to działa całkiem dobrze. Dzięki dużej bazie danych obejmującej ponad 100k graczami na początek około 30 mil działa i jestem około 15 lat. Ale szczerze mówiąc, przeciętny komputer jest wystarczająco dobre. Korzyści dla rzeczy wysokiej klasy nie jest tak drastyczne. Nie mam zamiaru dać dokładną budować od innych Bros tutaj są znacznie bardziej zaznajomieni z tych rzeczy. Należy także podać więcej informacji jak jeśli grasz w inne gry, robić inne rzeczy i budżet itd brak informacji w jaki sposób można Bros pomóc. Jeśli, jak pan powiedział pieniędzy ma obaw. Przejdź się Xeon Serwer najdroższe i najszybsze SSD i pamięci RAM. To na pewno będzie ładować się szybciej.
Reply
#6

myślę, procesor i pamięć RAM musi być bardzo wysoka Spec grać wszystkich lig
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)