Singtel USB dongle auto podłączyć ?
#1

Każdy pomocą USB dongle Singtel ?   Czy jest jakiś sposób , aby automatycznie połączyć i zalogować? Oprogramowanie może automatycznie rozpocząć dongle ale muszę jeszcze przesunąć kursor myszy , aby kliknąć przycisk połączenia , aby zalogować się do Internetu. Chcę uruchomić mój laptop z automatycznym dostępem do Internetu aktywowanym bez klikania czegokolwiek innego.
Reply
#2

Yowzer napisał: Każdy pomocą USB dongle Singtel ? Czy jest jakiś sposób , aby automatycznie połączyć i zalogować? Oprogramowanie może automatycznie rozpocząć dongle ale muszę jeszcze przesunąć kursor myszy , aby kliknąć przycisk połączenia , aby zalogować się do Internetu. Chcę uruchomić mój laptop z automatycznym dostępem do Internetu aktywowanym bez klikania czegokolwiek innego. yeap..autoconnect coz kierowcy jest wewnątrz dongle USB ... ja wciąż hav 2 szt ard ... Okazje u oznaczało zapamiętane haseł autologowanie ... dun , że jego możliwości becoz SingTel zrobić failsafe juz w przypadku u zapomnij disconnect..remember singnet pobierana u przez databytes u spalony
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)