Pomoc. Rozwiązywanie problemów z routerem EnGenius
#1

Cześć chłopaki , trzeba tu jakąś pomoc .   Moja EnGenius esr9850 nagle " zatrzymał " działa.   To, co zrobiłem było , poszedłem do strony ustawień ( 192.168.0.1 ) , chcąc zmienić niektóre ustawienia. Poszedłem do bezprzewodowa> filtrze i sprawdzone okna oraz moduł automatycznego ponownego uruchomienia . Po odliczanie timera , strona powieszony, a mój internet właśnie stracił .   Teraz mogę wykryć sieć bezprzewodową , ale tam nie ma połączenia internetowego, i nie mogę otworzyć okno Ustawienia więcej. Próbowaliśmy zresetowanie routera ( naciskając przycisk RESET z tyłu routera ) i wyłączenia oraz zasilanie routera , ale wciąż nie pracuję . mogę znaleźć sieci, ale gdy próbuję się połączyć , to mówi połączenia nie powiodła się po wpisaniu hasła ..   Wszystkie moje urządzenia mogę połączyć się z siecią bezprzewodową teraz ... Co mam teraz zrobić?
Reply
#2

Zrestartować modem / bramy ?
Reply
#3

podano napisał: Próbowaliśmy zresetowanie routera ( naciskając przycisk RESET z tyłu routera ) i wyłączenia oraz zasilanie routera , ale wciąż nie pracuję . FRM obsługi , Przycisk Reset ( 5 sekund na ponowne uruchomienie 5 ~ 10 sekund dla zresetowany do ustawień fabrycznych ) did u spróbować trzymając na dłuższe 10s , aby przywrócić ustawienia fabryczne ... ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)