Pls uprzejmie rada dla New Gaming Rig
#1

Cześć chłopaki,   Planuje przejść na nową platformę jako aktualnej platformy będzie wykorzystanie przez mojego brata. Mam dodatek 2K do 2.3K dla całej platformy . Planuje iść na 2 ekranie monitora oraz Samsung 500GB SSD. Pls wyłączyć klawiaturę, mysz i głośniki . będę potrzebował odpoczynku. Dzięki   możesz dać mi lepszą opcję jak wiem Pro tutaj , mają dużo kreatywności.   Planuje użyć do gry jak mafia 3 bitwy 1 oraz wszelkie wysokiej graficznym intensywnej gry w ciągu najbliższych 2 do 3 lat.   Dzięki chłopaki. = )
Reply
#2

przez swoje wymagania , są u nawiązując do 1080p , 1440p lub wymagań 4k ? Ponadto, istnieje różnica między wysoką i ultra . Chciałbym założyć, u odnosimy się do tego ostatniego ? Z tego co wiem , BF1 nie jest bardzo intensywny GPU , to bardzo obciąża CPU .
Reply
#3

Kupiłem nowy Acer drapieżnika g6-710 z i7 6700k n GPU GTX 980 Ti i Acer Predator 28 calowy xb281h dla 2299sgd na rynku tutaj . Zauważyłem, cena może być znacznie niższy niż rynkowa , jeśli szukać wystarczająco mocno na rynku . 2.3k za 4k zabaw SHLD możliwe
Reply
#4

Kightzzz napisał: hi MianBaoFren , patrzę na wymagania 1440p , będzie chciał zapytać, czy będzie dla wymagań 4k . jest budżet wystarczy? jeśli jest wystarczająco gburowaty będzie preferować 4K . dla wysokich i ultra, mam na myśli ultra . = ) Z 2 monitorów (chyba, że będzie na te tanie ) w ramach budżetu jest trudne. Jak masz zamiar użyć 2 monitory ? Gaming najlepiej jest wykonywać na nieparzystych monitorów chyba będzie dla Eyefinity6 .
Reply
#5

Kightzzz napisał: hi MianBaoFren , patrzę na wymagania 1440p , będzie chciał zapytać, czy będzie dla wymagań 4k . jest budżet wystarczy? jeśli jest wystarczająco gburowaty będzie preferować 4K . dla wysokich i ultra, mam na myśli ultra . = ) 4k z podwójnym ekranie u mogą potrzebować Titan X , nie jestem pewien , czy GTX 1080 wystarczy , czy nie ... chociaż lepiej będzie albo SLI Titan X lub GTX 1080
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)