0x0000007f i 0x00000050 błąd. Czy to oznacza, wadliwy RAM lub procesor
#1

Cześć chłopaki jak wskazuje tytuł , otrzymuję ten BSOD z tych kodów , gdy próbuje zainstalować moje okna. Próbowałem wymiany zarówno moja DDR 4 do różnych gniazd DIMM ale zawsze BSOD podczas próby zainstalowania systemu Windows . Może to oznaczać wadliwy RAM lub procesor ?   I niedawno zrobione bardzo mały nad zegarami zarówno do mojego procesora i pamięci RAM. Procesor jest chłodzony wodą i Kingston HyperX RAM . Moje wcześniejsze przetaktowuje badano w sposób ciągły w ciągu 4 godzin bez awarii lub BSOD aż niedawno. CPU była w stałej 60 stopni w trakcie badania.   Ktoś tu wgląd ?
Reply
#2

Może to być spowodowane ur ustawienia OC w rzeczywistości nie są trwałe . Usuń wszystkie ustawienia OC ur procesora i pamięci RAM pierwsze , aby potwierdzić , czy nadal BSOD czy nie ...
Reply
#3

Yup usunięcia Liao . Wszystkie szybkości akcji. Wciąż ten sam BSOD . Nie sądzę, żeby jego cpu ? Hmm
Reply
#4

Nigdy nie słyszał o wadliwym cpu
Reply
#5

Spróbuj z 1 kij RAM, wymienić w razie potrzeby.
Reply
#6

Yup próbowałem zamiana patyczki z różnymi gniazdami DIMM . BSOD nadal . Próbowaliśmy jeden kij memtest86 , zamarł na test # 7. Myślę, że należy wbić w prawo. Btw dziękuję za wszystkie odpowiedzi ! Szczęśliwy CNY !
Reply
#7

Kinderboeno napisał: Yup próbowałem zamiana patyczki z różnymi gniazdami DIMM . BSOD nadal . Próbowaliśmy jeden kij memtest86 , zamarł na test # 7. Myślę, że należy wbić w prawo. Btw dziękuję za wszystkie odpowiedzi ! Szczęśliwy CNY ! Oba kije zamroził również test # 7 indywidualnie ?
Reply
#8

jtjt00 napisał: Oba kije zamroził również test # 7 indywidualnie ? Tak. Ale jeśli mogę przetestować oba kije , biegła przez 5 godzin nie ma problemów
Reply
#9

Kinderboeno napisał: Tak. Ale jeśli mogę przetestować oba kije , biegła przez 5 godzin nie ma problemów Coś jest nie w porządku . Jeśli kij RAM jest uszkodzony , to nie indywidualnie lub wspólnie z innymi osobami. Czy Twój procesor zamontowany poprawnie?
Reply
#10

jtjt00 napisał: Coś jest nie w porządku . Jeśli kij RAM jest uszkodzony , to nie indywidualnie lub wspólnie z innymi osobami. Czy Twój procesor zamontowany poprawnie? Tak! Re umieszczony kolejny mój cpu . Mobo ma wygięte szpilki i próbował dwa mobos i upewnić się mój aio nie jest przykręcona zbyt mocno . Im zaskoczyła mi mój problem. Nie sądzę, że to mój cpu , ale więcej pamięci RAM hmm . Czy jestem w stanie znaleźć kogoś do testowania mojego procesora i pamięci RAM w SLS ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)