Potrzebujesz porady monitora 1440p
#1

Potrzeby 75-144 Hz. Gsync byłby miły Wszelkie sugestie ? Budżet około 1k .
Reply
#2

Można sprawdzić acer Xb27 (coś ). I modlić się , że będzie poniżej 1k .
Reply
#3

Drogie: Acer XB271HU / Asus PG279Q / Dell SD2716DG Wszystko Około 1k. Acer i Asus są panel IPS, Dell jest TN. Zarówno IPS niestety przez AUO Kosz podziurawiony z wieloma kwestiami, takimi jak BLB, DP i niskiej QC. Panel TN zdecydowanie tracą pod względem jakości obrazu chociaż, ale może być skalibrowany tak, aby wyglądać przyzwoicie. Tanie: Crossover 27 FAST 144 Crossover 27100Q, QNIX wariantowych. QNIX Warianty mogą mieć problemy PWM, spadły w QC, ale są tanie jak barszcz i może oC do + 100Hz. 27 FAST 144 najczęściej wykorzystuje ten sam panel AUO jak Acer / asus, ale z tego co słyszałem i przeczytać na QC nie jest zły, po prostu płacisz za około połowę ceny panelu Acer / Asus, ale bez gwarancji i bez G -SYNC. 27100Q można go odczytać, przyjacielu zahukała 1, IMO najładniejszą panel zawsze z najczarniejszych Murzynów, prosto z ALR polu skalibrowanym Super swee cholernie dobre kolory i OC stanie 90-100hz. Byłem na polowaniu ja, więc szeroko zakrojone badania. Nie ma "najlepszy" lub "lepsze", niestety. Każdy z nich ma swoje własne problemy. Obecnie 27 FAST 144 wygrywa to dla mnie, ale ja czekam na Qoo10 zniżki zanim walnięcie.
Reply
#4

ludzie thx zrobi rozeznanie w tych sugestii
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)