Polecam program do konceptualizacji aplikację mobilną
#1

cześć wszystkim   Obecnie próbuję przedstawić aplikację dla mojej firmy . Ponieważ nie mam znajomości programowania w ogóle muszę się deweloper zrobi to za mnie. Ale przed tym , muszę konceptualizacji aplikację jako pierwszy. (Układ , funkcje, prezentacji itp) Czy istnieje jakiś program do okien ( najlepiej wolna ), które można użyć, aby to zrobić? Słyszałem, że jest coś takiego , ale nie wiem dokładnie program. Mam nadzieję, że ktoś może pomóc w tej sprawie . Dziękuję Ci.
Reply
#2

simple_n_eazi napisał: cześć wszystkim Obecnie próbuję przedstawić aplikację dla mojej firmy . Ponieważ nie mam znajomości programowania w ogóle muszę się deweloper zrobi to za mnie. Ale przed tym , muszę konceptualizacji aplikację jako pierwszy. (Układ , funkcje, prezentacji itp) Czy istnieje jakiś program do okien ( najlepiej wolna ), które można użyć, aby to zrobić? Słyszałem, że jest coś takiego , ale nie wiem dokładnie program. Mam nadzieję, że ktoś może pomóc w tej sprawie . Dziękuję Ci. Jest to jeden można spróbować https://atomic.io
Reply
#3

simple_n_eazi napisał: Dzięki. Ale jakieś wolne te dostępne? Nie, może chcesz iść dowiedzieć. Poważnie , jeśli planujesz robić interesy, może należy również rozważyć płacenia innym którego wyszedł z tego narzędzia , aby umożliwić firmy. Na zaledwie USD15 / miesiąc , nie mogę powiedzieć, że to mocny koszt dla firmy.
Reply
#4

http://www.creativebloq.com/wirefram...ools-11121302/ Mam trochę. Niektóre z nich są freemium model, w którym mają darmową wersję z podstawowymi funkcjami , być może z pewnymi ograniczeniami lub ograniczeń (jak nie można zapisać lub wyeksportować kopię ) . Ten potwierdzić darmo. Nie trzeba zbyt wysokie tech .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)