Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Mam plan 200M ... Czy jakiś podstawowy testu przy użyciu kombinacji smartfony i przewodów ... Obecnie mój pulpitową mam tylko adapter N . Można uzyskać jak 20M   Biorąc pod uwagę, co następuje: Sprzedam zasilacz sieciowy i uzyskać około 100m na moim pulpicie. Przeprowadź kabel LAN : uzyskać 200M na pulpicie.   Ale im nie skłonny do prowadzenia przewodu LAN. Pytam więc , czy nadmiar 100M jest istotna ?
Reply
#2

serverxeon napisał: Mam plan 200M ... Czy jakiś podstawowy testu przy użyciu kombinacji smartfony i przewodów ... Obecnie mój pulpitową mam tylko adapter N . Można uzyskać jak 20M Biorąc pod uwagę, co następuje: Sprzedam zasilacz sieciowy i uzyskać około 100m na moim pulpicie. Przeprowadź kabel LAN : uzyskać 200M na pulpicie. Ale im nie skłonny do prowadzenia przewodu LAN. Pytam więc , czy nadmiar 100M jest istotna ? Jeśli nie działa BT .... SHLD b porządku ...
Reply
#3

serverxeon napisał: ... Ale im nie skłonny do prowadzenia przewodu LAN. Pytam więc , czy nadmiar 100M jest istotna ? jeśli u r jednego użytkownika, nie ma wpływu na all..if ur członka famly również za pomocą TGT może hav wpływ Połączenie włókien jest dość stabilna jak now..enjoy
Reply
#4

Chciałbym zapisać wszystkie koszty i od razu uruchomić Kabel LAN ... raz na zawsze wyeliminować wąskie gardło ... mam tylko moje miejsce przewodowej przez Cat 6 kabel żaden koń prowadzony ... dun trzeba użyć HomePlug i poczekać na nowszy albo lepiej HomePlug ... Korzystanie z przewodowego kabla lAN potwierdzić może osiągnąć prędkość maksymalną yr . I jak widzisz te wszystkie wojny włókien u wiedzą, że ceny dla 1Gbps będą coraz bardziej przystępne. Więc przewodowy i przygotować się do 1Gbps
Reply
#5

Biegnę na M1 100Mbps dla 3 roku . Obecnie tylko płacąc S 29 $ miesięcznie. Czułem, że jest tanie i dobre , służyć mój cel pobierania , przeglądania i strumieniowe sport w HD. Moja obecna konfiguracja następująco : ONT -> Homeplug -> Homeplug -> Asus RT- N56 ( kiepska Router wolne od M1 ) Do tej pory tak dobrze , nie ma problemu .
Reply
#6

Nakedtoes napisał: Chciałbym zapisać wszystkie koszty i od razu uruchomić Kabel LAN ... raz na zawsze wyeliminować wąskie gardło ... mam tylko moje miejsce przewodowej przez Cat 6 kabel żaden koń prowadzony ... dun trzeba użyć HomePlug i poczekać na nowszy albo lepiej HomePlug ... Korzystanie z przewodowego kabla lAN potwierdzić może osiągnąć prędkość maksymalną yr . I jak widzisz te wszystkie wojny włókien u wiedzą, że ceny dla 1Gbps będą coraz bardziej przystępne. Więc przewodowy i przygotować się do 1Gbps haha nie możliwe bo mój tata nie jest skłonny do dalszych przewodów wokół domu ...
Reply
#7

serverxeon napisał: haha nie możliwe bo mój tata nie jest skłonny do dalszych przewodów wokół domu ... 100Mbps na pewno wystarczy dla sportu streamingu i stron. Powinieneś być w stanie uzyskać 100-150Mbps na Wireless N 5GHz ( 2T2R ), ale router musi być bardzo blisko, a jeśli jest to , że w pobliżu można rozpocząć do rozważenia, jeśli jesteś w stanie podłączyć kablem bez tata sędzią. Bezprzewodowy AC powinny być w stanie uzyskać ponad 200Mbps myślę. Ale to oczywiście przekroczenia limitu max + u góry trzeba ponosić kosztów bieżącego ciężki routerów AC i adapterów.
Reply
#8

router jest dość blisko . tylko, że to jest po obu stronach ściany z cegły . jakakolwiek rekomendacja dla zasilacza ? im patrząc na TP-Link łucznika T4U ale dość exp SIA ) =
Reply
#9

serverxeon napisał: router jest dość blisko . tylko, że to jest po obu stronach ściany z cegły . jakakolwiek rekomendacja dla zasilacza ? im patrząc na TP-Link łucznika T4U ale dość exp SIA ) = Najnowsza technologia zawsze pochodzą z ceną ....... Widziałem kilka postów mówiąc to nie TP-Link t4u źle ....
Reply
#10

Dość ...... Właściwie dla wielu ludzi 100 = 200 codziennego użytku
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)