GPU i Mobo brak sygnału wyświetlacz
#1

Cześć wszystkim,   Mój komputer nagle przestał mieć wyjścia obrazu , zostały za pomocą wyjścia DVI z mojego GPU cały czas.   Oto kroki zrobiłem, aby spróbować zdiagnozować w czym problem   1. Unplugged DVI , włączony do mobo wyjście HDMI , w stanie uruchomić i udał się w trybie awaryjnym zrobić czystą odinstalowywania sterowników nvidia   2. Unplugged Kabel HDMI i podłączyć z powrotem kabel DVI, a zyski w górze , aby spróbować wykryć i zainstalować ponownie GPU normalnie. Brak sygnału wykryte przez monitor w ogóle, ale fanów na spinning, klawiatury i myszy świeci się jak zwykle   3. Unplugged DVI i włączony z powrotem do wyjścia mobo , dokładnie taki sam scenariusz jak krok 2   Teraz utknąłem bez wyjścia z obu źródeł   Próbowali staranować przełączać się, ale problem nadal utrzymują się   Wdzięczni za każdą pomoc świadczoną
Reply
#2

Usuń dyskretnych GPU i spróbować ?
Reply
#3

jtjt00 napisał: Usuń dyskretnych GPU i spróbować ? Postara że Wysyłane z Leica M240 korzystając GAGT
Reply
#4

jtjt00 napisał: Usuń dyskretnych GPU i spróbować ? Eh , pracuje teraz z zdjąłem GPU i działa na wyjściu mobo Czas zapłacić corbell wizytę Wysyłane z Leica M240 korzystając GAGT
Reply
#5

jkohlc2 napisał: Eh , pracuje teraz z zdjąłem GPU i działa na wyjściu mobo Czas zapłacić corbell wizytę Wysyłane z Leica M240 korzystając GAGT Jeśli test się nic złego, może być problemem gniazdo PCI
Reply
#6

yusoffb01 napisał: Jeśli test się nic złego, może być problemem gniazdo PCI Próbowaliśmy innego slotu PCI , a także, sam problem Mam nadzieję, że to nie moja mobo umieranie Wysyłane z Leica M240 korzystając GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)