jak stworzyć własny adres e-mail ??
#1

Cześć wszystkim,   Muszę stworzyć własny adres e-mail dla mojej firmy ...   Myśląc o usiing cos Gmail swojej wielkiej przestrzeni magazynowej , usług w chmurze i FOC .   ale karmić dziwne mieć e-mail firma kończąc @ gmail.com   Stąd istnieje usługa 1 ), które mogą pozwolić mi tworzenie / zmiana adresu e-mail? Lambert @ XXXcompany.com   2 ), który pozwoli mi do przekazania wiadomości do "nowego adresu " do Gmaila ? wykorzystać na ogromnej przestrzeni i usług składowania ??   thks thksl
Reply
#2

Lambert napisał: Cześć wszystkim, Muszę stworzyć własny adres e-mail dla mojej firmy ... Myśląc o usiing cos Gmail swojej wielkiej przestrzeni magazynowej , usług w chmurze i FOC . ale karmić dziwne mieć e-mail firma kończąc @ gmail.com Stąd istnieje usługa 1 ), które mogą pozwolić mi tworzenie / zmiana adresu e-mail? Lambert @ XXXcompany.com 2 ), który pozwoli mi do przekazania wiadomości do "nowego adresu " do Gmaila ? wykorzystać na ogromnej przestrzeni i usług składowania ?? thks thksl Gmail robi usług poczty korporacyjnej też. IIRC seagate używa ich teraz też.
Reply
#3

Użyj Google Apps . Można kupić domenę tylko USD10 rocznie od nich. Po , że domena jest używana z Google Apps dla całego pakietu usług . E-mail. Strona internetowa. Zarządzanie zawartością. Udostępnianie plików.
Reply
#4

civicguy napisał: Użyj Google Apps . Można kupić domenę tylko USD10 rocznie od nich. Po , że domena jest używana z Google Apps dla całego pakietu usług . E-mail. Strona internetowa. Zarządzanie zawartością. Udostępnianie plików. to jest ... ale tylko tak tanio ???
Reply
#5

Lambert napisał: to jest ... ale tylko tak tanio ??? Cennik ? Google Apps dla Firm W rzeczywistości jest on wolny . Sprawdź powyższy link i mieć pewność , czy spełnia Twoje potrzeby. Liczba użytkowników , SLA , poczta Powierzchnia użytkowa etc 10 $ jest za opłatą domeny i wyposażony jest w bezpłatny ochrony nawet Whois Wiem bo używam to dla mojego jednej operacji mężczyzny już od kilku lat.
Reply
#6

civicguy napisał: Cennik ? Google Apps dla Firm W rzeczywistości jest on wolny . Sprawdź powyższy link i mieć pewność , czy spełnia Twoje potrzeby. Liczba użytkowników , SLA , poczta Powierzchnia użytkowa etc 10 $ jest za opłatą domeny i wyposażony jest w bezpłatny ochrony nawet Whois Wiem bo używam to dla mojego jednej operacji mężczyzny już od kilku lat. OMG .. to isvery przydatna !!! thks dużo !!!!!!!!!
Reply
#7

jednak zwrócić uwagę, że google apps bezpłatne wydanie obsługuje tylko do 10 użytkowników .
Reply
#8

Zrozumiałem .. sądzę Maksymalne tylko 4 osoby haha
Reply
#9

BuGGi3 napisał: jednak zwrócić uwagę, że google apps bezpłatne wydanie obsługuje tylko do 10 użytkowników . Czy to pozwolić stronę z nazwy niestandardowej domeny?
Reply
#10

s7460597 napisał: Czy to pozwolić stronę z nazwy niestandardowej domeny? Tak. Tak mi się wydaje. Kliknij na link powyżej i kliknij "Porównaj więcej funkcji " . Uważam nawet dostarczyć trochę wolnego oprogramowania , aby zbudować swoją stronę . Muszę zalogować się do Google Apps , aby sprawdzić dla ciebie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)