Taobao zarejestrowanych problemów z SingNet ADSL ?
#1

Zastanawiałem się, czy ktoś na SingNet ADSL stoi ten sam problem jak ja :   Kiedy idę do http://reg.taobao.com/member/reg/fill_mobile.htm i zarejestrować się i wpisać CAPTCHA , to powtarza , że captcha jest nieprawidłowy . Potwierdzam + kotlet + pieczątkę , że wprowadzony kod poprawnie .   Próbowałem nawet proxy.singnet.com.sg:8080 z tymi samymi zagadnieniami.   Powodem, dla którego podejrzewam SingNet dlatego podczas korzystania z bezprzewodowego dostępu do wszystko działa poprawnie .   Czy ktoś ten problem ? Czy jest to problem z moim routerem?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

trenzterra napisał: Zastanawiałem się, czy ktoś na SingNet ADSL stoi ten sam problem jak ja : Kiedy idę do http://reg.taobao.com/member/reg/fill_mobile.htm i zarejestrować się i wpisać CAPTCHA , to powtarza , że captcha jest nieprawidłowy . Potwierdzam + kotlet + pieczątkę , że wprowadzony kod poprawnie . Próbowałem nawet proxy.singnet.com.sg:8080 z tymi samymi zagadnieniami. Powodem, dla którego podejrzewam SingNet dlatego podczas korzystania z bezprzewodowego dostępu do wszystko działa poprawnie . Czy ktoś ten problem ? Czy jest to problem z moim routerem? Dziękuję Ci! po prostu testuje dla ciebie, nie mam żadnego problemu do rejestru , zarejestruj się pomyślnie, zgodnie z włókna Singtel
Reply
#3

Dzięki! Myślę Singnet ADSL wykorzystuje inny rodzaj pełnomocnictwa chociaż, więc zastanawiałem się czy ktoś nadal używa ADSL możliwość przetestowania dla mnie? Mio gospodarzy nie recontracted dawno temu (choć nie oglądam mio w ogóle) , nie może poruszać się bez włókna mio domu jeszcze
Reply
#4

trenzterra napisał: Dzięki! Myślę Singnet ADSL wykorzystuje inny rodzaj pełnomocnictwa chociaż, więc zastanawiałem się czy ktoś nadal używa ADSL możliwość przetestowania dla mnie? Mio gospodarzy nie recontracted dawno temu (choć nie oglądam mio w ogóle) , nie może poruszać się bez włókna mio domu jeszcze Ale przejść do włókna z Mio może prawda? Można nawet odłączyć dekodera . Ale subskrypcji będzie wysoki bit .
Reply
#5

WWE_Fan napisał: Ale przejść do włókna z Mio może prawda? Można nawet odłączyć dekodera . Ale subskrypcji będzie wysoki bit . Tak. Ale mio wiązka ma żadnego planu 1Gbps . W każdym razie, moi rodzice nie lubią ludzie przychodzą do domu , aby zainstalować tak, trzeba je najpierw przekonać .. dlatego jestem wciąż przy ADSL haha. W każdym razie , myślę, nikt nie jest wciąż przy SingNet ADSL ?
Reply
#6

Cześć, jestem na 10M ADSL mioHome planu i próbowałem dla Ciebie. Po kliknięciu na link , który podałeś , wszedłem mój numer telefonu i kod CAPTCHA i nie wydaje się , aby skłonić mnie do następnego etapu ( stucks to na stronie Kod CAPTCHA ) Po licznych wciskanie " 下一步 " . Mam nadzieję, że to pomoże !
Reply
#7

mingfreakrsx napisał: Cześć, jestem na 10M ADSL mioHome planu i próbowałem dla Ciebie. Po kliknięciu na link , który podałeś , wszedłem mój numer telefonu i kod CAPTCHA i nie wydaje się , aby skłonić mnie do następnego etapu ( stucks to na stronie Kod CAPTCHA ) Po licznych wciskanie " 下一步 " . Mam nadzieję, że to pomoże ! Dziękuję Ci! Wydaje się, że jest to problem z SingNet & Alibaba następnie ... Mówi kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy w chińskim prawem ? Dzięki!
Reply
#8

Jestem na włókna Singtel . Nie przypominam sobie żadnych problemów podczas rejestracji, ale captcha w dzienniku Taobao w przedniej stronie nigdy kiedyś pracował dla mnie. Muszę zalogować się kilka razy , zanim będzie mógł przejść lub użyć kodu QR z moim telefonem komórkowym. Nie wiem , czy jest to problem, chrom lub Singtel ...
Reply
#9

trenzterra napisał: Dziękuję Ci! Wydaje się, że jest to problem z SingNet & Alibaba następnie ... Mówi kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy w chińskim prawem ? Dzięki! nie stwierdza mój kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy lub cokolwiek , ale wierzę , że wprowadzeniu poprawnego kodu. Wysyłane z mojego urządzenia Mi wykorzystaniem GAGT
Reply
#10

Dzięki za pomoc mi sprawdzić w każdym razie. Teraz chodzi o to SingNet nie , że coś jest nie tak z ich strony , ponieważ wszystkie one są za pomocą światłowodu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)