SG Speedtest.net Speedwave !
#1

Cześć wszystkim!   Pozwól nam wszystkim przyczynić się do tego Speedtest.net Speedwave która została właśnie utworzona ! Możemy użyć go porównać , które ISP jest "lepszy" i to w zasadzie daje nam więcej statystyk w użyciu , gdy chcemy porównać ISP prędkości.   Link do Speedwave : www.speedtest.net/wave/2059df1521f2f895   PS: Jestem jeszcze na ADSL więc prędkość abit złe ah ... zaktualizuje po zainstalowaniu ich ONT Singtel     EDIT : To jest , aby kontynuować rozpoczętą przez chaicka Speedwave w tym podforum który wygasł 23 tygodni temu w czasie edycji !
Reply
#2

Jest już dość masywne jeden rozpoczęty przez chaicka z tego podforum : http://www.speedtest.net/wave/d97d9260859664d8
Reply
#3

Kandinsky napisał: Jest już dość masywne jeden rozpoczęty przez chaicka z tego podforum : LINK Wah nie jest zły ! Ale upłynął 23 tygodni temu ...
Reply
#4

tjrsasea napisał: Wah nie jest zły ! Ale upłynął 23 tygodni temu ... Oh tak mamo , nie zauważył . Zmarnowany
Reply
#5

Kandinsky napisał: Oh tak mamo , nie zauważył . Zmarnowany Tak. Może więc możemy kontynuować ten? Bo ustawić datę 2038 ( ostatni może pójść ) i zobaczyć, jak sieć SG poprawia ciągu roku haha !
Reply
#6

Zarejestrowałem konto i zrobił 2 testy ale tabela wskazuje nic ?
Reply
#7

OmegaSupreme napisał: Zarejestrowałem konto i zrobił 2 testy ale tabela wskazuje nic ? Trzeba wprowadzić Speedwave naciskając ikonę po lewej stronie swojego najnowszego testu
Reply
#8

będzie dobrze, jeśli użytkownicy mogą wskazywać subskrybowanego szybkość i nazwę używanego routera .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)