Potrzebujesz rekomendacji dla uaktualnienia komputera!
#1

Hi guys, im gonna zrobić upgrade mojego komputera, ale byłem z tech grze zbyt długo.   Aktualny build:   Obudowa: NZXT S340 biały     Płyta główna: Z77A-G43     Procesor: Intel i5-3570   cooler CPU: Cooler Master Hyper 212 EVO   SSD Samsung 840 EVO     Karta graficzna: Powercolor R9 280X powinien się zmieniać, aby EVGA FTW gier 1070 z amazon @ $ 439USD     Zasilanie: Seasonic 600W brązu Powinien być zmiana na EVGA supernowa 650 GOLD G1. $ 79,99 na Amazon     RAM: Kingston Hyper-X DDR 3 16GB     Monitor: 2X Dell U2417H Zmiana na 34 "monitorze, najprawdopodobniej X34P gdy jej na zewnątrz.   Nie potrzeba WIFI.   Mysz: DeathAdder 2013 Klawiatura: Blackwidow Ostatecznym 2013 Głośniki: Klipsch Promedia 2.1   Rzeczy w czerwieni są rzeczą, którą chcesz zmienić. I przede wszystkim zrobić, dorywczo gry, od czasu do czasu zagrać najlepsze tytuły (AC / Fallout / COD), gdy są one zwolnione, ale nie jestem konkurencyjny gamer lub potrzebujesz ekstremalną wydajność (nie potrzebują rzeczy jak SLI X99 chipset etetc). I dont do podkręcania. Dont rzeczy umysł zakupu z Amazon, czy jest to dobry interes.   Muszę sensowny i najwyższy zwrot buck budować od ekspertów w Konfiguracji sprzętowej. Proszę dostarczyć mi opinii i komentarzy na temat mojej następnej kompilacji!
Reply
#2

Taa 1070 powinny być dobre dla Ciebie, ponieważ idziesz 1440p . Jednak procesor może być lub może nie szyjki butelki .
Reply
#3

Poziom wejścia PC napisał: Taa 1070 powinny być dobre dla Ciebie, ponieważ idziesz 1440p . Jednak procesor może być lub może nie szyjki butelki . Wszelkie zalecenia dla mobo + CPU ? mobo jest mój największy ból ahahha Zobaczył Palit 1070 deal dzieje teraz @ $ 555. Super kusząca.
Reply
#4

bibu00 napisał: Wszelkie zalecenia dla mobo + CPU ? mobo jest mój największy ból ahahha Zobaczył Palit 1070 deal dzieje teraz @ $ 555. Super kusząca. Tak trąbienie , gdy Qoo10 SUPERSALE $ 100 powraca kupon ..
Reply
#5

MoneyFace = p napisał: Tak trąbienie , gdy Qoo10 SUPERSALE $ 100 powraca kupon .. Wszelkie zgadywać , kiedy to może być ?? Patrząc na zakup nowego mobo , procesora i pamięci RAM wkrótce!
Reply
#6

markpyrozen napisał: Wszelkie zgadywać , kiedy to może być ?? Patrząc na zakup nowego mobo , procesora i pamięci RAM wkrótce! Prawdopodobnie kolejne 3-4 tygodnie .. Ten ostatni właśnie zakończył w ubiegłym tygodniu ....
Reply
#7

Nie mogę się doczekać , że le . Jest to $ 115 Paragon stosunek ceny gry Promocja w tym miesiącu
Reply
#8

CPU + MOBO , proponuję Ci Tong do 2017 roku . AMD Zen wychodzi = Intel trzeba się ich gra przeciwdziałać . W związku z tym należy się spodziewać więcej wzrost wydajności w AMD Zen i Kaby Lake.
Reply
#9

Poziom wejścia PC napisał: CPU + MOBO , proponuję Ci Tong do 2017 roku . AMD Zen wychodzi = Intel trzeba się ich gra przeciwdziałać . W związku z tym należy się spodziewać więcej wzrost wydajności w AMD Zen i Kaby Lake. każdego roku nowa seria nie może nadążyć Leh. MSI b150m wygląda popularne. Ale to chipset B150 wart swojej ceny ? Liczyłem na zalecenie h170
Reply
#10

spojrzeć na mój build >>>> przeznaczyła około 1.2k minus GPU 840 evo ssd , monitor , głośniki, myszki, klawiatury , OS mój PSU przesada choć 600W wystarczy grając Paragon Overwatch @ ustawienia epickie 144hz nie ma problemu , ale tylko 1080p
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)