Nowy Asus N56U Padavan firmware wątku
#1

Nowy Asus N56U Padavan firmware wątku
Reply
#2

dzięki za głowę. Zaktualizuje później
Reply
#3

Qubicfactor napisał: Aby skonsolidować wszystkie częste aktualizacje do jednego wątku Nowy firmware 1.1.2.0 out Lepsze wiadomości - Nowe GUI obecnie dostępne (jest różny od N66U GUI ) i SSID gościem już dostępne też! Aktualizacja z ostrożnością , zabili mojego 5GHz mostu. Powodem tego jest to ze względu na adres MAC Shifting spowodowane przez nową funkcję SSID gościem. Osoby z WDS / Bridge over bezprzewodowej , należy być przygotowanym , aby ustawić go ponownie . Użyj funkcji przeglądów w celu znalezienia nowego adresu MAC bezprzewodowej drugiej AP . Ci, którzy umierać chce N66U GUI , pls pamiętać, że nowe GUI nie jest N66U GUI , ale napisany od podstaw jednego z N66U ikon. Nie tak całkiem imho i czy starszy z nich jest lepszy to do ciebie, aby zdecydować, (stary GUI dostępne również ) . tak w kontekście , który jest bardziej korzystny ?
Reply
#4

Gribber napisał: tak w kontekście , który jest bardziej korzystny ? I powróciła do starego po pewnym czasie. Nowa wstążka GUI nadal wygląda nieco szorstkie, i czuje się nieco wolniej niż stary . Albo sposób , myślę, że wszystko jest majstrowanie w ramach przygotowań do tranzytu do nowego Asus GUI , gdy jest on gotowy. Większe obawy Teraz jest niemożność dostępu do mojego mostu web GUI. Kiedyś , aby uzyskać adres IP z moim głównym routerem , ale teraz nie widzę go w moim liście klientów .
Reply
#5

Qubicfactor napisał: I powróciła do starego po pewnym czasie. Nowa wstążka GUI nadal wygląda nieco szorstkie, i czuje się nieco wolniej niż stary . Albo sposób , myślę, że wszystko jest majstrowanie w ramach przygotowań do tranzytu do nowego Asus GUI , gdy jest on gotowy. Większe obawy Teraz jest niemożność dostępu do mojego mostu web GUI. Kiedyś , aby uzyskać adres IP z moim głównym routerem , ale teraz nie widzę go w moim liście klientów . hmm .. może powinienem wstrzymywane ze względu na niego. Most Zwykle używam statyczne ip więc nie ucieknie
Reply
#6

Gribber napisał: hmm .. może powinienem wstrzymywane ze względu na niego. Most Zwykle używam statyczne ip więc nie ucieknie Most ten czas wydaje się nie być przypisane żadnej IP. Wcześniej widziałem go na liście klienta bez użycia routera static . Teraz całkowicie przezroczysty choć klienci podłączony do mostu poprzez przewodową i 2.4GHz działać dobrze i można je zobaczyć na liście klientów routera . Nie tak wiele kwestii , ale kłopot , ponieważ nie można dokonywać żadnych zmian w ustawieniach mostowych po zmianie na tryb AP . Zbyt leniwy, aby powrócić do potwierdzenia tego problemu. Na innej notatki , 5GHz wydaje się polepszać poprzez 10Mbps . Używane uzyskać 120Mbps przez most do przewodowej klienta , teraz może trafić 130Mbps .
Reply
#7

Ja już aktualizowany go hehe Padavan będzie jeszcze lepszy dla następnej wersji
Reply
#8

Qubicfactor napisał: Most ten czas wydaje się nie być przypisane żadnej IP. Wcześniej widziałem go na liście klienta bez użycia routera static . Teraz całkowicie przezroczysty choć klienci podłączony do mostu poprzez przewodową i 2.4GHz działać dobrze i można je zobaczyć na liście klientów routera . Nie tak wiele kwestii , ale kłopot , ponieważ nie można dokonywać żadnych zmian w ustawieniach mostowych po zmianie na tryb AP . Zbyt leniwy, aby powrócić do potwierdzenia tego problemu. Na innej notatki , 5GHz wydaje się polepszać poprzez 10Mbps . Używane uzyskać 120Mbps przez most do przewodowej klienta , teraz może trafić 130Mbps . Nadal jestem coraz te same 100 + Mbps , bo jestem tylko na planie 100Mbps
Reply
#9

Więc na normalnym trybie routera , ten firmware jest bezpieczne?
Reply
#10

Zrzut ekranu dla mio ekstremalne jak ustawić leh haha dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)