Propozycja dla planów Fibre
#1

Cześć chłopaki   Mój obecny kontrakt sh jest gotowy postanowiłem zmienić do szerokopasmowego włókna. usłyszał kilka sugestii od znajomych mówiąc te myrepublic i Singtel nie są złe . wszelkie sugestie w tej sprawie?   także moim domu remont przeprowadzono jak 10+ lat temu, z fałszywymi suficie, które razem OpenNet ftp zainstalowany w moim salonie. Należy więc zapytać o korytka do mojego pokoju lub bezprzewodowego punktu dostępowego ? (Mój problem jest mam tylko punkt 2 wtyczki zasilania w moim pokoju )   Potrzebuję od Was doradzić dzięki
Reply
#2

EugeneCher napisał: Cześć chłopaki Mój obecny kontrakt sh jest gotowy postanowiłem zmienić do szerokopasmowego włókna. usłyszał kilka sugestii od znajomych mówiąc te myrepublic i Singtel nie są złe. wszelkie sugestie w tej sprawie? także moim domu remont przeprowadzono jak 10+ lat temu, z fałszywymi suficie, które razem OpenNet ftp zainstalowany w moim salonie. Należy więc zapytać o korytka do mojego pokoju lub bezprzewodowego punktu dostępowego? (Mój problem jest mam tylko punkt 2 wtyczki zasilania w moim pokoju) Potrzebuję od Was doradzić dzięki ISP Porównanie tam: [Recenzja] ISP w porównaniu Singapurze Podsumowanie: ViewQwest, MyRepublic i M1 są jedynym wyborem miałeś. Starhub i Singtel bani strasznie z powodu danego routera. Zawsze należy pamiętać, że Singtel nie oferują planu włókien 1 Gbps dla publiczności, w przeciwieństwie do M1, ViewQwest lub Starhub pokazuje, że jako "renomowanego" ISP, to nie może dostarczyć prędkość pomimo wszystkich 4 (z wyjątkiem MyRepublic) ISP jako Op-Co (Starhub poprzez swojego Nucleus zależną podłączyć gdzie MyRepublic zależy również) jest właścicielem infrastruktury ostatniej mili połączenia z wolności i elastyczności, aby zaprezentować swoje najlepsze punkt.
Reply
#3

Będzie dobrze , jeśli można podłączyć do swojego pokoju. połączenie WiFi zależy od wielu czynników.
Reply
#4

nie pisać e-mail yr .... u Kena ban
Reply
#5

Czy za pomocą światłowodu M1 i do tej pory tak dobrze Chyba najtańsze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)