Możemy kupić modularne kable PSU osobno?
#1

Matka rzuciła wszystkie moje kable podczas czyszczenia wiosnę, mój USB / SATA / power / DVI / HDMI nawet moi modularne kable zasilacza.   Teraz chcę dodać kolejny dysk SSD i CD-ROM , ale nie mam kable do podłączenia urządzenia do zasilacza , jesteśmy w stanie kupić je oddzielnie ?   Mój zasilacz to 620W Seasonic m12ii myślę .
Reply
#2

Będziesz musiał kupić niestandardowy kabel wtedy. Można wyszukać w HWZ Forum Marketplace i Carousell .
Reply
#3

zwyczaj? czy istnieje generycznej wersji czy coś dostępne?
Reply
#4

Sim Lim mają. Może chodzić ARD i zobaczymy.
Reply
#5

ragnarok95 napisał: Sim Lim mają. Może chodzić ARD i zobaczymy. poważne bro? Myślałem, że nie ma uniwersalnego kabla psu , który pasuje do wszystkich psu ?
Reply
#6

Kup zwyczaj ? Wszystkie mają ten sam cel i tak. Kiedy naprawdę potrzebne ... generic = zwyczaj. lol
Reply
#7

ok, później pójdę rozejrzeć. nie ma sensu kupowanie zwyczaj dla mnie, ja nie dbają o estetykę , a cena dla ceł jest podobna do zakupu nowego zasilacza. O_O
Reply
#8

ragnarok95 napisał: Kup zwyczaj ? Wszystkie mają ten sam cel i tak. Kiedy naprawdę potrzebne ... generic = zwyczaj. lol Chodzi mi o to , kable PSU nie są sprzedawane oddzielnie. Stąd zasugerowałem zwyczaj , a nie ze względu na cel lub jakichkolwiek zastrzeżeń estetycznej
Reply
#9

Oh miałem na myśli coś takiego : http://www.corsair.com/en-us/axi-ax-series-parts Wszystko to tylko kable myślę, że będą pracować ... nie?
Reply
#10

Można spytać Corbell sprzedawać jakieś kable , jeśli to możliwe . Wątpię każdym sklepie będzie sprzedawać kable konkretnego modelu. Nawet jeśli istnieją , można Kena posiekane Gao Gao , ponieważ wiedzą, że wymaga to źle.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)