Tabela wytrzymały ?
#1

Potrzebujesz tabeli ..   Potrzeba bardzo solidną jeden, może trwać 20 lat i umieścić na niej 50kg ++ nie zginać lub dent . Sitoca służył mi dobrze, ale teraz potrzebuję więcej i cant wydają się zdobyć ich serii Cad - Cam , zadzwoniłem wczoraj.   Jakieś sugestie? Udał się do Ikea Bekant ale wydaje się otrząsnąć z powrotem i czwarty , jeśli wciśnięty trochę, ze względu na sposób, w jaki jest kształtowany z głównymi nóg ramki w środku ? Jak Behkan Leh. 350 $ + somemore do 160cm . Prawie Sitoca cena już .   Wszelkie zalecenia i doświadczenia z Bekant lub innych?
Reply
#2

Topre RealForce napisał: Potrzebujesz tabeli .. Potrzeba bardzo solidną jeden, może trwać 20 lat i umieścić na niej 50kg ++ nie zginać lub dent. Sitoca służył mi dobrze, ale teraz potrzebuję więcej i cant wydają się zdobyć ich serii Cad-Cam, zadzwoniłem wczoraj. Jakieś sugestie? Udał się do Ikea Bekant ale wydaje się otrząsnąć z powrotem i czwarty, jeśli wciśnięty trochę, ze względu na sposób, w jaki jest kształtowany z głównymi nóg ramki w środku? Jak Behkan Leh. 350 $ + somemore do 160cm. Prawie Sitoca cena już. Wszelkie zalecenia i doświadczenia z Bekant lub innych? Mają poprzednią Gen, Galant z podobnymi nogami. Uważam to za dość stabilne. Jest oceniane przez okres do 80-100kg, więc jestem bardzo wygodne z tym. Jeśli moje kolano uderza spód biurka, tak, że monitor będzie chwiać się trochę, ale tak, to prawdopodobnie ze względu na brak tradycyjnego "4 punkty mocowania / nóg konstrukcji. Nie uważam, że jest niestabilny dnia na dzień użytkowania. Lol. Jeśli zauważyłeś jakieś drżenie, wydaje mi się, że może dolne pokrętła regulujące wysokość nie manipulowane prawidłowo podłodze, jeśli jest nieco nierówny.
Reply
#3

Wcześniejsze wątków na stole. Biurko komputerowe / zalecenia Workstation Gdzie kupić biurko komputerowe ? Stoły komputerowe Biurko Ikea Galant
Reply
#4

Topre RealForce napisał: Potrzebujesz tabeli .. Potrzeba bardzo solidną jeden, może trwać 20 lat i umieścić na niej 50kg ++ nie zginać lub dent . Sitoca służył mi dobrze, ale teraz potrzebuję więcej i cant wydają się zdobyć ich serii Cad - Cam , zadzwoniłem wczoraj. Jakieś sugestie? Udał się do Ikea Bekant ale wydaje się otrząsnąć z powrotem i czwarty , jeśli wciśnięty trochę, ze względu na sposób, w jaki jest kształtowany z głównymi nóg ramki w środku ? Jak Behkan Leh. 350 $ + somemore do 160cm . Prawie Sitoca cena już . Wszelkie zalecenia i doświadczenia z Bekant lub innych? Nie udało się dotrzeć do Sitoca ? Albo po prostu odmówił sprzedaży? Próbuje dostać CADCAM przez długi czas zbyt Następna najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby uzyskać niestandardowe sklejki góry i robią się nogach siebie.
Reply
#5

Sprawdź, czy możesz dostać używaną serię Jerker off eBay czy coś. Są legendą .. wystarczająco duża do niczego i super wytrzymały , nawet stanąć na kopalni zmienić swoje fliters aircond
Reply
#6

Zostały z wykorzystaniem Bekant biurko na chwilę teraz . Do tej pory ok . Miałaś próbował oddanie 50 + kg jeszcze na moim biurku .
Reply
#7

kupiłem te .. typu desk B .. L = 140 dobra cena , ale silny i wystarczająco wytrzymały dla mnie ..
Reply
#8

intrance napisał: kupiłem te .. typu desk B .. L = 140 dobra cena , ale silny i wystarczająco wytrzymały dla mnie .. I rzeczywiście , że w mojej kuchni . Cholera dobry w tej cenie , ale z boku na bok rozchodzi . Ramowa konstrukcja i materiał z pewnością nie może znieść tego, co szukam teraz chociaż . Dzięki za sugestię ! Korzystaj z tabeli. Mam go od roku le , wygląda cholernie dość na mojej kuchni. Wciąż nie mogę uwierzyć, mam go za mniej niż 80 dolarów lol. IIRC kupić za 70 , a następnie układać kupon aż 6x . Teraz tylko 50 $ O:
Reply
#9

Topre RealForce napisał: Starałem się chwiać się bekant na wystawie w ikea jakiś czas temu. Moja pamięć jest jego CMI i chwiejne przód / tył . Może powinienem udać się ponownie do testu , może być zły / wyświetlacz naruszone lub moja pamięć nie nagrać prawidłowo i nie jest tak źle, jak pamiętam. Faktycznie, jak blat stołu nie jest sama , że ciężki, powinien stać się bardziej trwałych po załadowaniu rzeczy na jej temat. Po załadowaniu na moje dwa monitory + nóżek , ogólnie stała się bardziej trwałych . Najlepiej sprawdzić samemu. Jeśli masz znajomego o 50 + kg , może przynieść je wzdłuż i zadać im usiąść na nim , aby sprawdzić , lol. Chociaż 100 kg ocenił waga jest technicznie za spread out / zrównoważonym wagi , a nie w jednym punkcie. Więc musi zwrócić się do znajomego, aby położyć
Reply
#10

Kandinsky napisał: Mają poprzednią Gen, Galant z podobnymi nogami. Uważam to za dość stabilne. Jest oceniane przez okres do 80-100kg , więc jestem bardzo wygodne z tym. Jeśli moje kolano uderza spód biurka , tak, że monitor będzie chwiać się trochę, ale tak, to prawdopodobnie ze względu na brak tradycyjnego " 4 punkty mocowania / nóg konstrukcji. Nie uważam , że jest niestabilny dnia na dzień użytkowania . Lol. Jeśli zauważyłeś jakieś drżenie , wydaje mi się, że może dolne pokrętła regulujące wysokość nie manipulowane prawidłowo podłodze , jeśli jest nieco nierówny. Mam te nogi .. Położyłem marmurową górną 30kg na nim i moim komputerze około 20kg Następnie tabela nie zadrży le
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)