Potrzebujesz wady polecić składników !
#1

Hi Pros ,   Zamierzam zbudować swój pierwszy komputer , może ktoś polecić mi jakie składniki do uzyskania.   Komputery będą wykorzystywane obecnie do gry Dota 2 i surfowanie po sieci oglądać filmy / & microsoft 2013.   Obecnie tylko PSU , znajomy dał mi Seasonic X- 850W . Chce kupić Corsair Air 240 ze względu na ograniczenie wielkości , więc może tylko pasowały mATX , a woleliby biały / czarny i czerwony lub czarny i złoty motyw , jeśli to możliwe .   Trzeba uzyskać monitor też 1080p wystarczy. Mając nadzieję , że komputer może trwać przez okres co najmniej 5 lat.   Internet zostanie podłączony bezpośrednio , nie jest potrzebna karta adaptera .   Budżet $ 1500.00
Reply
#2

Potrzeba żadnego z nich w budżecie? Okna Monitor Głośnik Klawiatura Mysz adapter WiFi Czy pozycja ekran monitora będzie napotykając żadnych jasnych źródeł światła , takich jak okna? Które www Plan dostawcą i routera używasz? Czy Twój dom w stosunkowo nowego mieszkania wybudowane w ciągu ostatnich 8 lat? Jak daleko jest nadchodzące PC znajduje się z routerem? Każda przeszkoda pomiędzy komputerem a routerem?
Reply
#3

Hi Moneyface , Potrzebujesz klawiszowe , okna i monitorować również . Do monitora 1080p / 60Hz zrobi. Monitor nie zostanie okno z widokiem . Obecnie za pomocą Singtel 1Gbps będzie podłączać bezpośrednio do komputera , a nie za pomocą WiFi. Właśnie mój dom nieco mniej niż rok.
Reply
#4

Trwały też nie jest Heng Suay jeden , najtrudniejsza część jest po prostu najlepszą wydajność systemu za dolara teraz. ur użytkowania est $ 1.200 + może zrobić
Reply
#5

Tak wiem , będziemy modlić się dużo pierwsza podczas budowy . Bardzo mylić nad powinien dostać 1150 lub przejdź 1151 .
Reply
#6

Masa27 napisał: Hi Moneyface , Potrzebujesz klawiszowe , okna i monitorować również . Do monitora 1080p / 60Hz zrobi. Monitor nie zostanie okno z widokiem . Obecnie za pomocą Singtel 1Gbps będzie podłączać bezpośrednio do komputera , a nie za pomocą WiFi. Właśnie mój dom nieco mniej niż rok. Tak ściśle grając Dota 2 lub chcą grać w inne gry AAA w przyszłości? Choć nie od strony okna , ale wszelkie inne źródła światła wpływa na czytelność ekranu? Światło pokoju sufit oświetlenie itp?
Reply
#7

MoneyFace = p napisał: Tak ściśle grając Dota 2 lub chcą grać w inne gry AAA w przyszłości? Choć nie od strony okna , ale wszelkie inne źródła światła wpływa na czytelność ekranu? Światło pokoju sufit oświetlenie itp? Właściwie niezbyt pewny tittles AAA , innych niż Dota 2 mam grać w inne gry parowych , ale nie dużo. Może postaram Fall Out 4, nie wiem, czy jest to traktowane jako AAA. Na światło mądry, dostaje oświetlenia w środku pokoju , nie jest zbyt jasny , ale miejmy nadzieję , że monitor nie jest zbyt refleksyjne . I RMB ostatni raz mój monitor biurowy zbyt refleksyjne, pracy, dopóki gonggong .
Reply
#8

fallout4 jest jednym z wagi ciężkiej gfx popytu gry
Reply
#9

Goodshot napisał: Trwały też nie jest Heng Suay jeden , najtrudniejsza część jest po prostu najlepszą wydajność systemu za dolara teraz. ur użytkowania est $ 1.200 + może zrobić Co najlepsze wyniki na systemowym dolara atm teraz ? Najbardziej stosunek ceny do jakości
Reply
#10

Tornesoul napisał: Co najlepsze wyniki na systemowym dolara atm teraz? Najbardziej stosunek ceny do jakości Większość stosunek ceny do jakości ... CPU + MB: Intel Core i5-4460 ASRock H81M-+ HDS R2.0 @ $ 333 (Motywy PC) RAM: Kingston ValueRAM DDR3L-1600 CL11 8GB @ $ 45 + 3 " GPU: Zotac GTX 960 2GB Twin Fan @ $ 274 + 3 * SSD: Transcend SSD370S 256GB @ $ 114 + 3 ^ Dysk twardy: Western Digital 1TB Niebieski @ $ 77 (Themes PC) Zasilacz: FSP Hexa + 550W [80 Plus] @ $ 59 + 3` CASE: Cooler Master N200 @ $ 52 (video-Pro Online) System operacyjny: Microsoft Windows Key 8 Professional 64-bitowy produkt [OEM] @ 30 $ (Reddit) Upgrade za darmo dla systemu Windows 10 za pośrednictwem bezpłatnego systemu Windows 8.1 update. Razem: 996 $ Kup innych przed Lazada Singapurze. Targować zniżki! Wszystkie ceny Lazada włącznie z kosztami przesyłki * Cena po Lazada App MasterCard poniedziałek 10% off max $ 25 zniżki ^ Cena po Lazada App WOWAPP $ 15 mniej max 75 $ kod promocyjny `Cena 50 po Lazada App PRESTIGE10 $ 10 mniej min $ Kod promocyjny "Cena po Lazada App AAPROMO $ 15 off kodu min $ 50 promo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)