Przód bay bay HDD hot swap ?
#1

Wszelkie sugestie dla 3,5 " HDD (SATA) zatoki hot -swap dla mojej obudowy ?   Chcę zmniejszyć liczbę dysków twardych w moim przypadku , ponieważ większość z nich tak naprawdę nie są wykorzystywane i dodać więcej SSD do mojego platformie . Będzie dobrze wystarczy podłączyć dysk twardy , kiedy trzeba uzyskać dostęp do czegoś zamiast je tam przez cały czas.
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

t258jgn napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nicea, więc ta przymocowana do przedniej wnęce za pomocą jednego kabla SATA i zasilania? Jaki jest interfejs ? SATA II / III ? Czy PM mnie specyfikacje i ceny? Dzięki stary!
Reply
#4

Zł z Amazon Dostałem to dla hotswapping moje dyski ... Silverstone Tek Stackable 5,25 cala do 3,5 cala hot-swap Napęd Bay Adapter ( FP57B )
Reply
#5

Gymrat76 napisał: Nicea, więc ta przymocowana do przedniej wnęce za pomocą jednego kabla SATA i zasilania? Jaki jest interfejs ? SATA II / III ? Czy PM mnie specyfikacje i ceny? Dzięki stary! można znaleźć tutaj . PC Chłodzenie & Fani , Kable PC / Audio / Video, Klawiatury , myszy, Networking, Storage spożywcze , oferty PROMO
Reply
#6

wacko napisał: można znaleźć tutaj . PC Chłodzenie & Fani , Kable PC / Audio / Video, Klawiatury , myszy, Networking, Storage spożywcze , oferty PROMO Dzięki stary. Okazało się, że już
Reply
#7

Miałem to ... Dość przydatna Gymrat76 napisał: Nicea, więc ta przymocowana do przedniej wnęce za pomocą jednego kabla SATA i zasilania? Jaki jest interfejs ? SATA II / III ? Czy PM mnie specyfikacje i ceny? Dzięki stary!
Reply
#8

Używam SYBA 5.25 " Bay Taca mniej mobilne stojak do 3,5" i 2,5 "SATA HDD z III Extra 2 Port USB 3.0 ( SY- MRA55006 ). Działa dobrze i pozwala zarówno 2,5 SSD / HDD i / lub 3.5HDD zostać zamienione. Kupiony z Amazon i teraz USD39.09 i bezpłatną wysyłkę do Singapuru przy zakupie powyżej USD125 . Najtańszy , że mogę stwierdzić, że może zamienić oba dyski 2,5 i 3,5 . To musi porty 2xSATA3 od mobo do ciężkich dysków 2,5 i 3,5 , a także daje 2x porty USB 3.0 do podłączenia do mobo .
Reply
#9

Dzięki wszystkim , dostał Orinco jeden z bro t258jgn ostatniej nocy. Działa dobrze , jedyną rzeczą podczas otwierania wyjęciem dysku twardego czasem nieco przestraszony drzwi złamie cos trzeba użyć trochę siły , aby otworzyć i wysunąć napęd . Wszelkie tanie opcje dla skrzynek magazynowych dla dysków twardych ? Dostałem 5/4 z nich leżące wokół i nie wszyscy mają worki antystatyczne , myśli coraz caddy / szufladę do przechowywania ich obu , aby utrzymać je zorganizowane , jak również zachować pyłu
Reply
#10

Gymrat76 napisał: Dzięki wszystkim , dostał Orinco jeden z bro t258jgn ostatniej nocy. Działa dobrze , jedyną rzeczą podczas otwierania wyjęciem dysku twardego czasem nieco przestraszony drzwi złamie cos trzeba użyć trochę siły , aby otworzyć i wysunąć napęd . Wszelkie tanie opcje dla skrzynek magazynowych dla dysków twardych ? Dostałem 5/4 z nich leżące wokół i nie wszyscy mają worki antystatyczne , myśli coraz caddy / szufladę do przechowywania ich obu , aby utrzymać je zorganizowane , jak również zachować pyłu spowodować ramię poziom jest cienka dlatego. Wolę model 1109 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)