ADSL szerokopasmowy lub Fibre Broadband
#1

Hi guys, potrzebuję twoich rad profesjonalnych wybrać ADSL lub włókna.   Moja sprawa jest taka, że włókno jest gotowy w naszym bloku , ale ex - właściciel dotrzymał terminu instalacji urządzenia TP w domu. Musimy dopłacać S 235,4 $ do OpenNet innego powołania instalowania urządzenia TP w naszym nowym domu.   Nie gramy żadnych gier , głównie surfowania w internecie i oglądać TV / wideo online   które powinniśmy wybrać , ADSL lub włókna ?   Czy mimo to zrezygnować z pobierania opłaty instalacyjnej TP ? Wiele thx .
Reply
#2

sgbird napisał: Hi guys, potrzebuję twoich rad profesjonalnych wybrać ADSL lub włókna. Moja sprawa jest taka, że włókno jest gotowy w naszym bloku , ale ex - właściciel dotrzymał terminu instalacji urządzenia TP w domu. Musimy dopłacać S 235,4 $ do OpenNet innego powołania instalowania urządzenia TP w naszym nowym domu. Nie gramy żadnych gier , głównie surfowania w internecie i oglądać TV / wideo online które powinniśmy wybrać , ADSL lub włókna ? Czy mimo to zrezygnować z pobierania opłaty instalacyjnej TP ? Wiele thx . bro , wybierz ĹšwiatĹ,owody ! ponieważ prędkość jest bardziej szybciej ..
Reply
#3

ADSL ! Nie spodziewaj się zbyt wiele na włókno , nie ma wiele różnic coz ISP ocenić tylko na lokalnym mc . Najlepszym sposobem, aby mieć stabilne i szybkie połączenie jest zrobić połączenia przewodowego .
Reply
#4

Thx za odpowiedzi Powyższe dwie cegły . się mylić .... W dłuższej perspektywie, musimy zainstalować TP , nie jesteśmy pewni, czy instalacja TP będzie wolny kiedyś znowu ...
Reply
#5

w SG , nic nie przychodzi za darmo z wyjątkiem wcześniejszej fazie Rozpoczynając, kiedy trzeba Psycho ludzi , aby przełączyć . imo , ADSL jest zgodny prędkość, ale poziom hałasu jest bardzo zależna od ur jakości linii (tj . ur fizycznej linii telefonicznej ) . Również prędkość ADSL jest ograniczona do 25Mbps . Włókno posiada szybkie i spójne (przynajmniej dla mnie). Cena mądry, jeśli porównanie za Mbps , prawdopodobnie jest tańszy niż ADSL ? od CUZ , jeśli u zamierzamy uzyskać włókno , należy uzyskać odpowiednią ISP.
Reply
#6

Dziękuję, wind77 . Jestem nowy ISP błonnika, który z nich jest lepszy? SingTel , Starhub lub M1 ?
Reply
#7

pójść na myrepublic lub viewqwest ... dun czapce na międzynarodowych prędkościach przeciwieństwie telekomunikacyjnym . małych firm, takich jak dać im szansę , by operatorzy telekomunikacyjni mogą obudzić.
Reply
#8

shadow84 napisał: pójść na myrepublic lub viewqwest ... dun czapce na międzynarodowych prędkościach przeciwieństwie telekomunikacyjnym . małych firm, takich jak dać im szansę , by operatorzy telekomunikacyjni mogą obudzić. prawdziwe. szczególnie " StinkTel " . Idę do myrepublic raz mój M1 ADSL kontraktu 15mpbs użytkownika .
Reply
#9

shadow84 napisał: pójść na myrepublic lub viewqwest ... dun czapce na międzynarodowych prędkościach przeciwieństwie telekomunikacyjnym . małych firm, takich jak dać im szansę , by operatorzy telekomunikacyjni mogą obudzić. Preacher1010 napisał: prawdziwe. szczególnie " StinkTel " . Idę do myrepublic raz mój M1 ADSL kontraktu 15mpbs użytkownika . TYLKO StarHub opuścił które wciąż cap prędkości Intl. Inne nie.
Reply
#10

liangtam napisał: TYLKO StarHub opuścił które wciąż cap prędkości Intl. Inne nie. ale dają lame obietnic , które w istocie oznacza, że ludzie wciąż cierpią z prędkością **** Ty . Idź MR lub VQ LA.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)