[ Projekt Energia ] Walka z wielu ładowarek portowych !
#1

[ Projekt Energia ] Walka z wielu ładowarek portowych !
Reply
#2

Kontyntynuj...... Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Xiaomi Mi4i Xiaomi mi4i faktycznie ma QC 1.0. Które rzekomo pobiera max 5V 2A w teorii. Jednak wydaje się, jak to jest w stanie wyciągnąć tyle. Dlatego z dnia na dzień, gdy mam ładowania baterii 3000mAh to masywny, zajęło dłużej niż zwykle. A najśmieszniejsze, Choetech QC 2.0 jest rzekomo wsteczną kompatybilność z QC 1.0, nie wydaje się jednak do pracy, w rzeczywistości jest jeszcze gorzej ładować na portach Choetech QC 2.0, tylko udało się dostarczyć 6.718w. Wyniki pokazują, że wszystkie 3 koszty mniej więcej takie same, ale udało się wyciągnąć Aukey najwyższy wśród reszty na 7.27W. Thecoopidea zdołał wyjścia łącznie 7.205w, a następnie Anker następnie Choetech na 7.176w i 7.134w odpowiednio. Kotwica Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech QC 2.0 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Apple iPad Mini 4 IPAD mini 4 jest jednym z kilku urządzeń mogących się w stałej 2A. Jednak Choetech dostarcza poniżej 2A, a więc łączna moc 9.828W. Zarówno Anker i Thecoopidea ładuje iPad Mini 4 przy tej samej mocy z 10.31W. Jednak Aukey wziął koronę poprzez wyprowadzanie całkowitą moc w watach 10.40W. Kotwica Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Samsung Galaxy Note 3 Nota 3 jest bardzo niewielka różnica między wszystkimi 3 ładowarek. Ale po raz kolejny Thecoopedia bierze koronę w sumie 8.618W, a następnie Aukey na 8.601W. Anker zajął 3 miejsce tym razem okrągłe ładowanie w 8.568W i wreszcie Choetech na 8.484W. Kotwica Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Kontyntynuj.... Choetech QC 2.0 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey QC 2.0 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Samsung Tab 8.4 LTE Pro Samsung Tab 8.4 LTE Pro wydaje się jednym z kilku tabletek , które nie będą miały wysoką ampera . I jeszcze raz Thecoopidea i Aukey były na równi ze sobą i obejmuje prowadzenie z 9.249w , a następnie Anker w 9.231w . Wreszcie Choetech która weszła w nieśmiałym 9.122w . Kotwica Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey
Reply
#5

Patrząc na wyniki do przodu, jeden do cholery kompleksowej opinii . Dziękuję za wysiłek .
Reply
#6

dziękuję Panu. lol użyciu 5 Port Anker . haha łatwe peasy
Reply
#7

pls użyć fabrycznego dany kabel do testu
Reply
#8

runeruin napisał: pls użyć fabrycznego dany kabel do testu Nie ma problemów. Jest 2 sposoby , że można to zrobić . Mogę tylko standaryzację lub podobnych jak na wspomnianych standardowych kabli fabrycznych tylko kable Anker . Do tej pory wszystkie moje Anker Kable ładuje się tak samo jak jak kable zapasów przewidzianych przez fabrycznych . Tak dla przypomnienia, gdyż być równa tutaj , będę wyciągnąć wszystkie moje kable seryjnych się raczej nad tym projektem.
Reply
#9

Roy Kor Kor, w przyszłym tygodniu dają mi żyć opinię na ten temat można ? +1 Do wielkiego wysiłku
Reply
#10

royfrosty napisał: Nie ma problemów. Jest 2 sposoby , że można to zrobić . Mogę tylko standaryzację lub podobnych jak na wspomnianych standardowych kabli fabrycznych tylko kable Anker . Do tej pory wszystkie moje Anker Kable ładuje się tak samo jak jak kable zapasów przewidzianych przez fabrycznych . Tak dla przypomnienia, gdyż być równa tutaj , będę wyciągnąć wszystkie moje kable seryjnych się raczej nad tym projektem. Czasami kabel i urządzenie po prostu buey gam leh Może to po prostu Xiaomi Phone issues..i ładować przy użyciu innego kabla , ale wciąż nieco wolniej niż oryginalne Najlepiej używać oryginalnego kabla do badania , aby dowiedzieć się, które urządzenie ładowarka pasuje lepiej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)