Aztech DSL7002 : spedycja VPN nie działa
#1

Czy ktoś udało się uzyskać spedycja VPN do pracy przy użyciu ich Aztech DSL7000 (lub 2) routera ? Zasadniczo moja konfiguracja wygląda następująco: ONT - serwer VPN - Aztech .   Połączenie VPN z poziomu lokalnego pracy sieciowej dobrze.   Mam włączony port- forwarding dla portu w ustawieniach AZTECH 1723 , ale to nie wydaje się pomóc. Korzystanie z narzędzia test online , widzę , że podłączenie do portu w 1723 nie można ustalić .   Starałem się zalogować do Aztech i sprawdzić iptables . Nie wydaje się być zasada przekazywania VPN. 10.10.0.2 to adres IP serwera VPN w mojej sieci . Aztech ma adres IP 10.10.0.1 .   ACCEPT 47 - 0.0.0.0/0 10.10.0.2 ACCEPT tcp - 0.0.0.0/0 10.10.0.2 tcp DPT : 1723   Wszelkie sugestie będą mile widziane. Technicy Singtel nie były w stanie pomóc , ponieważ kwestia ta jest dla nich zbyt techniczne
Reply
#2

Co VPN oprogramowania używasz? wygląda jak adres ip USA
Reply
#3

Zoysia napisał: Oprogramowanie VPN wat używasz? wygląda jak USA adres ip Hmm , dlaczego to wygląda USA adres IP i dlaczego to znaczenia, tak czy inaczej ? Chcę ustawić moje routery 10.10.0.x zamiast standardowego 192.168.1.X Oprogramowanie VPN nie ma nic wspólnego z problemem. to jest po prostu standardowym serwerem PPTP VPN uruchomiony za Aztech . strona internetowa Aztech stwierdza router obsługuje VPN pass-through . Jednak w admin ( / SingTel ) konsoli nie mogę znaleźć jakiś sposób , aby włączyć / wyłączyć VPN pass-through . Inne routery , jak Asus, ma wyboru , który pozwala włączyć różne ustawienia pass-through
Reply
#4

averkiev napisał: Hmm , dlaczego to wygląda USA adres IP i dlaczego to znaczenia, tak czy inaczej ? Chcę ustawić moje routery 10.10.0.x zamiast standardowego 192.168.1.X Oprogramowanie VPN nie ma nic wspólnego z problemem. to jest po prostu standardowym serwerem PPTP VPN uruchomiony za Aztech . strona internetowa Aztech stwierdza router obsługuje VPN pass-through . Jednak w admin ( / SingTel ) konsoli nie mogę znaleźć jakiś sposób , aby włączyć / wyłączyć VPN pass-through . Inne routery , jak Asus, ma wyboru , który pozwala włączyć różne ustawienia pass-through potrzebny jest statyczny adres IP WAN routera SingTel adres IP jest dynamiczny . I dlatego nie można otworzyć dziurę w sieci i portu przodu
Reply
#5

Nie, nie o to chodzi . Używam DynDNS i użyć poprawnego adresu IP sieci WAN . Na przykład , mogę nawiązać połączenia Telnet z Aztech poprzez jej adres IP w sieci WAN . Zoysia napisał: potrzebny jest statyczny adres IP WAN routera SingTel adres IP jest dynamiczny . I dlatego nie można otworzyć dziurę w sieci i portu przodu
Reply
#6

Udało nam się dostać to działa? Wpadł na ten sam problem i napotkał ten post ...
Reply
#7

sc1111 napisał: Udało nam się dostać to działa? Wpadł na ten sam problem i napotkał ten post ... Nie nie. Jestem prawie pewien , że to problem z oprogramowaniem i musi być ustalony przez Aztech .
Reply
#8

averkiev napisał: Hmm , dlaczego to wygląda USA adres IP i dlaczego to znaczenia, tak czy inaczej ? Chcę ustawić moje routery 10.10.0.x zamiast standardowego 192.168.1.X Oprogramowanie VPN nie ma nic wspólnego z problemem. to jest po prostu standardowym serwerem PPTP VPN uruchomiony za Aztech . strona internetowa Aztech stwierdza router obsługuje VPN pass-through . Jednak w admin ( / SingTel ) konsoli nie mogę znaleźć jakiś sposób , aby włączyć / wyłączyć VPN pass-through . Inne routery , jak Asus, ma wyboru , który pozwala włączyć różne ustawienia pass-through Jeśli jest to passthrough problemem , to może chcesz używać OpenVPN zamiast PPTP . Polecam udać się z tą opcją , jak PPTP nie jest bezpieczne lub szybko w dzisiejszych czasach. Else użyć innego routera i włącz PPTP .
Reply
#9

negativzero napisał: Else użyć innego routera i włącz PPTP . To trasa Zamierzam podjąć. Asus AC- 68 refubs są aktualnie w sprzedaży na Newegg na $ 120USD . Dostanie jeden.
Reply
#10

Dzięki zarówno do aktualizacji ! Staram się używać PPTP zbyt ponieważ to , co mój DD- WRT instalacja ma . Moi koledzy nie utworzyła roboczą VPN przed wyjazdem do Chin ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)