Router bezprzewodowy
#1

Im próbuje znaleźć router bezprzewodowy do mojego pokoju ze względu na pewne problemy z łącznością mam z moim obecnym jednym dla urządzeń w moim pokoju. Mój obecny czyjaś priorytetem jest zapewnienie bardziej WiFi dla pomieszczeń mieszkalnych i innych części domu.   Mam gniazda Ethernet w moim pokoju i jest aktualnie podłączony do mojego pulpitu. Muszę wifi dla mojego laptopa , telefon i itp   Ten WiFi tylko trzeba dostarczyć do mojego pokoju, więc .. może nie potrzebują smth zbyt dobre ? ( Mam żadnej wiedzy na ten temat. ), A także muszą mieć port z moim drutu do mojego pulpitu.   Z góry dziękuję.   Wysyłane z użyciem GAGT
Reply
#2

kendallkoh napisał: Im próbuje znaleźć router bezprzewodowy do mojego pokoju ze względu na pewne problemy z łącznością mam z moim obecnym jednym dla urządzeń w moim pokoju. Mój obecny czyjaś priorytetem jest zapewnienie bardziej WiFi dla pomieszczeń mieszkalnych i innych części domu. Mam gniazda Ethernet w moim pokoju i jest aktualnie podłączony do mojego pulpitu. Muszę wifi dla mojego laptopa , telefon i itp Ten WiFi tylko trzeba dostarczyć do mojego pokoju, więc .. może nie potrzebują smth zbyt dobre ? ( Mam żadnej wiedzy na ten temat. ), A także muszą mieć port z moim drutu do mojego pulpitu. Z góry dziękuję. Wysyłane z użyciem GAGT Asus lub D -Link routerów ?
Reply
#3

Gribber napisał: Asus lub D -Link routerów ? Nie wiem, eh . Czy jest jakaś różnica ? Wysyłane z użyciem GAGT
Reply
#4

Prosimy pisać na odpowiednim forum w przyszłości. przeniósł wątku.
Reply
#5

kendallkoh napisał: Im próbuje znaleźć router bezprzewodowy do mojego pokoju ze względu na pewne problemy z łącznością mam z moim obecnym jednym dla urządzeń w moim pokoju. Mój obecny czyjaś priorytetem jest zapewnienie bardziej WiFi dla pomieszczeń mieszkalnych i innych części domu. Mam gniazda Ethernet w moim pokoju i jest aktualnie podłączony do mojego pulpitu. Muszę wifi dla mojego laptopa, telefon i itp Ten WiFi tylko trzeba dostarczyć do mojego pokoju, więc .. może nie potrzebują smth zbyt dobre? (Mam żadnej wiedzy na ten temat.), A także muszą mieć port z moim drutu do mojego pulpitu. Z góry dziękuję. Wysyłane z użyciem GAGT To jest tylko pokój, i zakłada tam jest wifi w salonie Chciałbym zrobić albo te: 1) (Użyj tego, jeśli nie masz żadnej wiedzy Konfiguracja sieci) Zł 1 AP (punkt dostępowy) & 1 tani przełącznik Podłącz gniazdo Ethernet do przełącznika. Podłączyć AP & pulpit z przełącznikiem 2) (To wykorzystać, jeśli koszt nie jest problem i trzeba było trochę Konfiguracja sieci wiedzy) Kupić router, który ma funkcję AP. Podłącz gniazdo Ethernet do routera, a następnie podłącz do routera pulpit. Ustaw router w tryb AP. ** Należy pamiętać, że nie wszystkie router ma tryb AP. Asus ac68u ma tę funkcję ** Wysyłane z Oka Terroru przy użyciu GAGT
Reply
#6

Trans - Am napisał: 1 ) (Użyj tego, jeśli nie masz żadnej wiedzy Konfiguracja sieci ) Zł 1 AP ( punkt dostępowy ) & 1 tani przełącznik Podłącz gniazdo Ethernet do przełącznika. Podłączyć AP & pulpit z przełącznikiem Więc ... Gdybym miał przejść do opcji pierwszej . Co dokładnie znaczy u switch? A czy u mieć żadnych zaleceń dla wyżej wymienionych urządzeń? Nie wiem cen tych spożywczych , więc nie mogę umieścić budżet na ten temat. Edit : Ah . Ok. Przełącznik jest rzeczą ze wszystkich portów Ethernet.
Reply
#7

I teraz nie ma Dostęp do komputera , więc nie mogę pomóc. Wariant 1 może być droższy od wariantu 2 Wariant 1 kosztował około $ 500 Wariant 2 kosztować $ 329 ( asus ac68u , cena od pcTheme ) Wysyłane z Oka Terroru przy użyciu GAGT
Reply
#8

Trans - Am napisał: I teraz nie ma Dostęp do komputera , więc nie mogę pomóc. Wariant 1 może być droższy od wariantu 2 Wariant 1 kosztował około $ 500 Wariant 2 kosztować $ 329 ( asus ac68u , cena od pcTheme ) Wysyłane z Oka Terroru przy użyciu GAGT Zrobił u powiedzieć opcja 2 jest bardziej kosztowne ? Wysyłane z użyciem GAGT
Reply
#9

Po prostu bezprzewodowy punkt dostępowy (np D -Link DAP- 1665 Wireless Access Point AC1200 , < 100 $) oraz niezarządzany przełącznik Gigabit ( przykład 8 portów powinno być < $ 50) zrobi. Ściana punkt- > Switch- > AP i PC
Reply
#10

kendallkoh napisał: Nie wiem, eh . Czy jest jakaś różnica ? Wysyłane z użyciem GAGT Myślę, że obie marki równie dobre. To naprawdę preferencji klientów , a także która opcja u go do ... Asus ma dobre routery , a D- Link ma bardziej szeroką gamę produktów sieciowych. Wystarczy poczytać wątki na tym forum , aby dowiedzieć się więcej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)