Singtel Łącze internetowe Pomoc
#1

Cześć chłopaki,   Podczas ostatnich kilku tygodni, mój internet stał się nagle bardzo laggy. To zajmuje dużo czasu, aby załadować stron i nie jestem w stanie cieszyć się grami jak dota 2, który wymaga stałego połączenia z Internetem bez opóźnień. Zadzwoniłem do szerokopasmowego wsparcia technicznego Singtel za pomoc i wysłali kogoś do zmiany routera, który nie rozwiązuje problemu.   Plan usług: 200MBPS Adapter: ASUS USB-N10 Router: 5512NV (przed), A5520N   Chciałbym dowiedzieć się, czy problem leży w moim komputerze lub mojego usługodawcy. Moja SingTel SpeedTest ma prędkość pobierania 1Mbps gdy moje rodzeństwo ma niż 50Mbps. Proszę zaoferować mi rady jak mam zabrakło opcji na co robić.   Z góry dziękuję i przepraszam jeśli dałem niewystarczające informacje, jak nie mam pojęcia co dać. Stąd ja WLL byłoby wspaniale, gdyby u guys cna mi info u potrzeba i jak mogę je uzyskać.   Mój router jest w salonie, gdy komputer jest w moim pokoju. jego nie bardzo daleko od siebie, ale są oddzielone od 1 betonową ścianę.
Reply
#2

Zrobiłem test i przewodowego prędkość waha się od 70mbps do 100Mbps . Więc należy skontaktować się z usługodawcą i żądania im powrócić do 5012NV ? Dzięki łączności bezprzewodowej , moje inne komputery w domu są w stanie dostać się do około 40Mbps 70mbps , a ja jestem tylko coraz 1Mbps . Chciałem dowiedzieć się, co jest nie tak z moim boku , to może być zasilacz lub może to być karta sieciowa , że każdy trzyma mówi mi chodzi. Jak mogę iść o skanowaniu aktywności bezprzewodowej adn zmieniam kanał? Czy mogę to zrobić sam ? A jest jakiś inny router, który można polecić ?
Reply
#3

LastFencer napisał: Zrobiłem test i przewodowego prędkość waha się od 70mbps do 100Mbps. Więc należy skontaktować się z usługodawcą i żądania im powrócić do 5012NV? Dzięki łączności bezprzewodowej, moje inne komputery w domu są w stanie dostać się do około 40Mbps 70mbps, a ja jestem tylko coraz 1Mbps. Chciałem dowiedzieć się, co jest nie tak z moim boku, to może być zasilacz lub może to być karta sieciowa, że każdy trzyma mówi mi chodzi. Jak mogę iść o skanowaniu aktywności bezprzewodowej adn zmieniam kanał? Czy mogę to zrobić sam? A jest jakiś inny router, który można polecić? dla wried związku, jeśli uzyska od 70 do 100 Mbps na planie 200Mbps to powinieneś skontaktować Singtel. nie u przetestować na stronie użytkowego Singtel? przejdź tutaj i dowload narzędzie, aby sprawdzić swoją aktywność bezprzewodowej na danym obszarze http://www.metageek.net/products/inssider/ powinieneś być w stanie zmienić kanał bezprzewodowy (nie używając domyślnego trybu automatycznego) przejdź do 192.168.1.254, aby uzyskać dostęp do routera Chciałbym załatwić przewodowej prędkości, aby upewnić Singtel daje odpowiednią prędkość dla swojego planu, niż szukać alternatywnego urządzenia bezprzewodowego.
Reply
#4

Dziękuję bardzo za sugestie. Zrobię , jak u powiedział . Tak zrobiłem i przetestowane na Singtel strony użytkowej . I o tym, że moje inne komputery są coraz sposób sposób większą prędkość niż mój , co może być przyczyną to poza faktem, że Ja jestem najdalej od routera ? Nawet jeśli im się pogłębia dala myślę, że nie powinien mieć dwa lub nawet trzy razy w moim prędkości ? Czy to z powodu mojego adaptera lub niektórych częściach mojego komputera? Czy jest cokolwiek edit: Sprawdziłem działanie sieci bezprzewodowej i jestem jedynym na moim kanale i mam maksymalny wskaźnik wśród wszystkich połączeń . To jest dobre prawo ??
Reply
#5

o ile nie ma zakłóceń , prędkość bezprzewodowej nie powinno być drasticatically niska , jeśli sygnał sieci bezprzewodowej wynosi od 3 do 4 barów . Możesz opublikować Inssider ekranem chwycić ? powinieneś być w stanie zobaczyć na jakim poziomie są coraz dla sygnału bezprzewodowego. twoja usb wifi adapter posiada przedłużacza , który można położyć na stole , zamiast trzymać w porcie USB w komputerze?
Reply
#6

Moje połączenie jest zwykle 3-5 barów . Erm może wiem, jak mogę umieścić zrzut ekranu w mojej odpowiedzi ? Przepraszam , jak i przystań korzysta wiele forów. Nie, to nie ma przedłużacza . Wszystko, co zrobić, to trzymać go w porcie
Reply
#7

OK tu jest mój test porównawczy 150Mbps. Połączenie przewodowe (10m kabel sieciowy) połączenie bezprzewodowe. (Odległość fizyczna wynosi około 5m) widać średnia Singtel wydajność bezprzewodowej wydane router nie jest tak dobry jak mój ac66u. Dostałam PACE przed i przypomniałem sobie, że jest similliar do Aztech. można zobaczyć swoje właściwości adaptera bezprzewodowej? w tym teście widać moja prędkość adapter 300Mbps i test prędkości otrzymuję od mojego laptopa jest (128Mbps) mniej niż połowa mojego prędkości adpator dla mojego routera ASUS. Oczywiście wydajność bezprzewodowa może być nieprzewidywalne. środowiskowe czynniki muszą być brane pod uwagę. jaka praca dla jednego może nie działać dla innych. to jest mój sygnał Adapter do Asus RT-AC66U to jest mój sygnał adapter do routera Singtel Aztech jest to tylko mój pogląd, komputer i położenie routera muszą być zmieniane i ze względu na swój dystans i ścian (tłumienie sygnału) można byłoby lepiej wyłączyć za pomocą połączenia przewodowego. nawet jeśli inwestować w drogie routerem bezprzewodowym, Twój zysk będzie minimalny. Jeśli naprawdę potrzebujesz bezprzewodowego wtedy, jeśli można wypożyczyć i przetestować pierwsze byłoby dobrym rozwiązaniem.
Reply
#8

VideoOne2 napisał: OK tu jest mój test porównawczy 150Mbps. Połączenie przewodowe (10m kabel sieciowy) połączenie bezprzewodowe. (Odległość fizyczna wynosi około 5m) widać średnia Singtel wydajność bezprzewodowej wydane router nie jest tak dobry jak mój ac66u. Dostałam PACE przed i przypomniałem sobie, że jest similliar do Aztech. można zobaczyć swoje właściwości adaptera bezprzewodowej? w tym teście widać moja prędkość adapter 300Mbps i test prędkości otrzymuję od mojego laptopa jest (128Mbps) mniej niż połowa mojego prędkości adpator. dla mojego routera ASUS. Oczywiście wydajność bezprzewodowa może być nieprzewidywalne. środowiskowe czynniki muszą być brane pod uwagę. jaka praca dla jednego może nie działać dla innych. jest to tylko mój pogląd, komputer i położenie routera muszą być zmieniane i ze względu na swój dystans i ścian (tłumienie sygnału) można byłoby lepiej wyłączyć za pomocą połączenia przewodowego. nawet jeśli inwestować w drogie routerem bezprzewodowym, Twój zysk będzie minimalny. Ur wydajność sieci bezprzewodowej jest słaba ze względu na zbyt wielu bezprzewodowych ciasno na tym samym kanale, widać nikt nie używa kanału 1, to dlaczego nie spróbować zmiana na kanał 1 i zobaczyć prędkość poprawia.
Reply
#9

whaleshark87 napisał: Ur wydajność sieci bezprzewodowej jest słaba ze względu na zbyt wielu bezprzewodowych ciasno na tym samym kanale , widać nikt nie używa kanału 1 , to dlaczego nie spróbować zmiana na kanał 1 i zobaczyć prędkość poprawia . Ja po prostu włożyłem asus jakiegoś szybkiego testu na ostatnim szermierza . Po prostu przeniósł się do CH1 z ciekawości . mam taką samą prędkością jak poprzedni. I nie martw się zbyt wiele dla tej prędkości bezprzewodowej otrzymuję od mojego asus , ponieważ jest wystarczająco dobre dla mnie, dla wygody dzieje bezprzewodowej . Czy masz jakieś sugestie dla ostatniego szermierza ?
Reply
#10

Jestem w stanie dać u test połączenia przewodowego , ponieważ nie mam połączenia przewodów. Ale herezje wszystko inne : Nie mam pojęcia , dlaczego prędkość jest tak Dam niska. ( Tam jest rzekomo obraz tutaj, ale nie mogę wysyłać obraz. W każdym razie moja prędkość pobierania 1.0Mbps ) my adapter suppoe być 150Mbps , a wyniki przedstawiono inaczej ( Obraz jest przypuszczać, aby być tutaj , ale nie mogę dodawać zdjęcia. Jednak moja prędkość adapter jest pokazany jako 72.0mbps ) tu jest mój Inssider ( Po raz kolejny nie jest przypuszczać, aby być tu zdjęcie . W każdym razie jestem jedyną połączenia w moim kanale , mój RSI wynosi około 50 , a maksymalna szybkość 300 ) Myślę, że jego bliskość do routera i betonową ścianę pomiędzy nimi też. Ale jestem pewien jej nie wystarczy, aby zmniejszyć prędkość do mojego prawie nic? Przepraszamy za brak zdjęć , ponieważ im nowy na tym forum. Mój błąd
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)